Навигация
АпаЧат в Телеграме
0

Мій коханий поліцай

В корень раздела


Заголовок:
(опционально)
Не поднимать
Сообщение:
Изображение:
Не больше 2х мегабайт.

Разрешенные типы файлов: JPG,JPEG,GIF,PNG,BMP,TIFF
Или URL картинки сюда:


Мій коханий поліцай
Я звичайний хлопець, мені 19 років, худорлявий, зростом 170 сантиметрів. До цього моменту я б ніколи не подумав, що опинюся колись в пасивній ролі.

Так ось, сталося це в минулому році в листопаді. Я мешкаю в Київі. Якось я зайшов в один туалет - реально приперло, мабуть, відгукнулася з'їдена шаверма; добре, що хоч я в цей момент був в одному торговому комплексі. Забіг в туалет, влетів в кабінку і почав срати.

Я не відразу звернув увагу на дірку в стіні. У цей момент в цю саму дірку хтось, що стояв в сусідній кабінці почав вставляти свій вже добре ерегований член. Я був в шоці і від шоку реально розгубився! А володар цього члена і не думав його прибирати, а навпаки, почав його просто прокачувати.

На свій подив, я дуже збудився, до того ж, так як я сидів на унітазі, член був на рівні мого обличчя. Мені стало цікаво його помацати, адже мене все одно ніхто не бачить. Спочатку я взяв член двома пальцями, почав його то оголяти, то закривати головку крайньою плоттю, потім взяв цілком в руку і почав подрачювати. Що стоїть за стіною, мабуть, це подобалося, тому що часом до мене долинало його важке дихання.

Далі мені стало цікаво спробувати його на смак; повторюся - адже мене ніхто не бачить! Я наблизився до члена і провів язиком по кінчику головки. Смак був солонуватий, я лизнув ще раз ... Я був на піку збудження від цієї ситуації і не помітив, що вже ковзаю по стовбуру цього члена, щільно обхопивши його губами. Я кайфував! Правда, член був невеликий, десь 16 на 4 сантиметри, у мене побільше. Але я насолоджувався процесом і продовжував смоктати, при цьому дрочив свій член.

У момент мого оргазму скінчив і мій незнайомець. Від оргазму я навіть не зрозумів вчасно, що він кінчає мені в рот, і продовжував рухати ротом, ковтаючи все і вважаючи спочатку, що це моя слина. Усвідомивши ж все це і те, що він прибрав член, я схопився і помчав з туалету, на ходу застібаючи штани, аби не бути застукали тим, у кого я тільки що смоктав.
Вдома мені не давало спокою це спогад! Я дрочив тепер, не фантазуючи про те, як я маю дівок, а уявляючи, що я знову смокчу член! Мені хотілося ще раз повторити той момент і відчути ті почуття.

Якось раз я знову прийшов в той туалет з метою відсмоктати комусь, але ті кабінки були зайняті. Я періодично заходив в них, але там все хтось був в них.

І тут підійшов до мене мужик, здоровий такий, зростом під два метри, показав мені службове посвідчення і сказав, що знає, чому я тут кручусь. Забрав мій паспорт і сказав мені йти за ним.
[#8374652] 10 Jan,17 14:54  Рейтинг: -4 Добавить в Избранные[Abuse]


Реклама
Йшли ми недовго, буквально через будинок увійшли в невисоку будівлю, в якому був опорний дільничний пункт. Дивлячись на мене, він пішов до шафи і дістав з неї спортивну сумку, кинув її мені і сказав переодягнутися в те, що лежить в ній. Я боявся щось заперечити йому, в мені було змішане почуття: з одного боку, я дико боявся того, що відбувається, з іншого, я розумів, що він хоче від мене отримати щось інтимне.

Поки він пішов в сусідню кімнату, я відкрив сумку і почав діставати її вміст. Там були мереживні стринги, панчохи, перука і корсет з імітованими грудьми. Я дивився на все це і не знав, що мені робити. Але тут почув його голос, його владний залізний голос; він сказав, що якщо я зараз не зроблю те, що він мені сказав, то він оформить мене як спійманого на крадіжці і підозрі в проституції. Ось тут я вже опинився до межі наляканий! Він сказав, що повернеться через п'ять хвилин і що по його поверненні я повинен бути переодягнений, після чого вийшов з кімнати.

Я тремтячими руками почав роздягатися, склав весь свій одяг на стілець, залишившись голяка. Першими я почав одягати стринги. Коли я натягнув їх, смужка приємно прослизнула між половинок попи кудись всередину, член заважав, і я притиснув його, опустивши вниз, потім надів абияк панчохи; проблема була з корсетом, та й його я все-таки надів і навіть примудрився якось його зав'язати, під нього надів імітацію грудей, ну і останнє – перука.
В кімнаті було дзеркало, я в нього подивився і сам себе не впізнав: переді мною стояла струнка сексуальна дівчина. Я повернувся задом і знову глянув у дзеркало - ніколи б не подумав, що в мене така суперская попка!

Тут увійшов він і з посмішкою похвалив мене. Він підійшов впритул, я дихав йому в груди, навіть трохи нижче. Він почав гладити мені плечі і говорити, щоб я заспокоївся, розслабився, що він не зробить мені нічого поганого, потім додав, що він прекрасно знає про ту дірку в туалеті, і знає, навіщо я там крутився ... і те, що я зараз зроблю, - це те ж саме, що я хотів зробити там ...

Він говорив і продовжував гладити мене - мої плечі, спину, попу. Попі він приділяв особливу увагу: гладив її, м'яв, поплескував по ній. Потім він сів на край столу, а мені натиснув на плечі зі словами:

- Давай, дівчинка! Ти знаєш, чого дядько хоче!

Я трясся від хвилювання.

Опустившись перед ним на коліна, я почав розстібати йому ремінь, штани, ширінку ... Мабуть, я робив це повільно, тому що він сам швидко приспустив їх і вивалив з трусів свій член. Той уже стояв і був величезний, сантиметрів 18 в довжину, в товщину десь 6 сантиметрів, а головка і того більше.
[#8374654] 10 Jan,17 14:55 ОП   Ответить  Рейтинг: 0


Я все не наважувався почати, і він, схопивши однією рукою мене за потилицю, а другий взявши свій член, почав пхати його мені в рот. Головка ледве поміщалася у мене в роті, і мені здавалося, що губи мої натягнуті до межі. Через розміри головки він не міг вставити свій член мені глибоко в рот. Тоді він мені сказав, щоб я смоктав, як можу. Я почав облизувати головку, ствол і засмоктувати член в себе, наскільки можу.

Потім він різко поставив мене на ноги і сказав, що так він точно не скінчить, що тут потрібно щось суттєвіше. Попросив не турбуватися і розслабитися, поставив мене раком, стягнув з мене труси і припав ротом до мого анусу ... Це було щось! Він лизав, а я кайфував і дивувався нових відчуттів.

Потім він кілька разів плюнув мені на анус і почав вставляти в мене свою дубину. У нього довго не виходило увійти, і він почав все сильніше натискати, потім різко дав мені запотиличник і тут же ривком ввів головку. Я закричав, а він, заткнувши мені рот здорової долонею, почав шепотіти, що запотиличником він хотів мене відволікти, що він уже в мені і що поки ми трохи почекаємо, поки я звикну до його члену.

Простоявши так небагато, він продовжив свій рух вперед. Було боляче. Він почав здійснювати повільні рухи вперед-назад і шепотіти мені ласкаві слова. Було боляче, але вже не так сильно, і всередині мене почало щось зароджуватися, якесь незрозуміле, але приємне відчуття.

Я відчував його всередині себе, то, як він рухається, і мені стало добре, я почав рухати попою назустріч його богатирю.
Так він мав мене хвилин п'ятнадцять, потім сказав, що я його дуже збудив і почав просто таранити мене з дикою швидкістю, майже виймаючи свій член з мене і вганяючи його назад до упору. Ось це кайф! Я вже не кричав від болю, а стогнав на все горло від задоволення.

І тут мене затрясло, ноги підігнулися з руками, а з члена стали вистрілювати порції насіння самі по собі. Він, не зупиняючись, продовжував мене таранити, навалившись зверху, і незабаром я відчув, як його член почав пульсувати в мені. Мій самець скінчив, обняв мене і, повернувши мою голову до себе, поцілував ...

І ось з того дня вже майже два місяці я Катюша для свого першого чоловіка Сергія. Ми зустрічаємося у нього вдома для наших інтимних утіх, де мене чекає куплена їм для мене різноманітна жіноча білизна, різні перуки. Тепер я навчилася робити йому мінет, захоплюючи його гіганта в саме горло!
Слава Україні!
[#8374655] 10 Jan,17 14:55 ОП   Ответить  Рейтинг: 0


[#8374666] 10 Jan,17 15:08 R19   Ответить  Рейтинг: 1[Abuse]


Почему это говно не в гетто? С нетерпением ожидаем обновлённый движок апачана.
[#8374673] 10 Jan,17 15:20 R19   Ответить  Рейтинг: 0[Abuse]


Тобі, курво, шось не подобається?
Нічого, найближчим часом ти розмовлятимеш трохи по іншому.
Заклики до сепаратизму можуть призвести на лаву підсудних. Так, стаття 109 Кримінального кодексу України встановлює кримінальну відповідальність за дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, публічні заклики до таких дій тощо. Стаття 110 Кодексу передбачає відповідальність за умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, а також публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, у тому числі, якщо вони вчинені особою, яка є представником влади, або за попередньою змовою групою осіб та ін.

Тобі зрозуміло шо тут написано?
Чи тобі повилазило, пойда москальска?!
[#8374741] 10 Jan,17 16:33 ОП   на что?   Ответить  Рейтинг: 1[Abuse]


Sage
[#8375106] 10 Jan,17 21:19 R19   Ответить  Рейтинг: 1[Abuse]


Слава Украине!
[#8379750] 14 Jan,17 09:53   Ответить  Рейтинг: 0В корень раздела   Добавить ответ