Навигация
АпаЧат в Телеграме
0

Кілька разів на рік в нашій школі провод

В корень раздела


Заголовок:
(опционально)
Не поднимать
Сообщение:
Изображение:
Не больше 2х мегабайт.

Разрешенные типы файлов: JPG,JPEG,GIF,PNG,BMP,TIFF
Или URL картинки сюда:


Кілька разів на рік в нашій школі проводяться дискотеки. У п'ятницю якраз намічалася дискотека і я вирішив на неї піти. Зайшовши в хол першого поверху я побачив знайомі обличчя і вирішив швидко пройти повз них, щоб не затримуючись піднятися на третій поверх, щоб залишити куртку з капюшоном. Вдало минувши масу що вирує я опинився на сходах. В прольоті між першим і третім поверхом я побачив Марата.

Цей хлопчина вчився на клас молодший за мене. Я нерідко помічав симпатію з його боку. Я підозрював, що я йому подобаюся. Сам він був не сильно симпатичний, такий собі опецькуватий, але щось мене в ньому чіпляло. Я взагалі, задивляється на деяких пацанів в нашій школі, і бачив як задивлявся на них Марат. Я був на 90% впевнений, що Марат – «веселий», до того ж про нього йшли відповідні чутки.

І ось ми зустрілися на сходах зовсім одні. Я йому сказав: "Здарова!", Він сказав: "Привіт" і подивився на мене важким поглядом, повним нерішучості. Я вирішив ризикнути і запитав його:

- Ти куди?

- Я вниз, а ти?

- Я в сортир - збрехав я - ходімо зі мною за компанію!

- Підемо! - І тут у мене почав вставати і я зрозумів, що Марат майже в моїх руках.

Я був в тихому захваті. Це був мій перший раз, і я став одразу малювати в думках варіанти подальших подій. У роті пересохло і я відчув хвилювання. Я нервово почав розмову. Ми зайшли в туалет, який знаходився на другому поверсі. Був також туалет на першому, але я вирішив, користуючись нагодою завести його на третій поверх, де не було нікого. Я зайшов в туалет і підійшов до унітазу. Марат теж став біля сусіднього. Нас розділяла лише невисока перегородка.
У нерішучості я розстебнув штани і випустив свій вже стоячий член.

Марат злегка витягнув голову з-за перегородки, так, що для його погляду став доступний мій член. Він побачив його і сказав з легкою усмішкою: "Ух ти у тебе стоїть! Ти збуджений?" я не знав, що відповісти. Після короткої паузи він додав: "У мене теж стоїть! Дивись!", - І я виглянув з-за перегородки. Я вперше бачив вживу чужий член! Набравшись сміливості я запитав: "А можна подивитися на нього ближче?" Марат закивав головою. Я засунув свій член в труси, але його головка не поміщалася, і виглядала назовні.

Я підійшов до Марата і, вставши на коліна став розглядати його орган. Він був трохи менше мого, але мені дуже сильно хотілося пригорнутися до нього і смоктати його. Марат запитав: "Ну як?" Я відповів: "Нормально". Тут Марат теж встав на коліна і запитав, цілувався я коли-небудь з хлопцями. Я відповів негативно, нахилив голову злегка вправо і наблизився до Марата. Він подався мені назустріч і наші губи стикнулися. Я вперше цілуюся з пацаном! Мені це доставило невимовне задоволення. Я проник своїми пальцями в його волосся і запустив мову в його рот. Марат зробив те ж саме, і ми стали водити язиками всередині наших ротів і всмоктувати їх. Цілувалися ми хвилин п'ять, і насолодившись поцілунком, Марат запропонував мені мінет.

Не роздумуючи, я погодився і встав з колін. Різким рухом опустивши до підлоги джинси з трусами, Марат вп'явся губами в мій стоячий колом член. Він обхопив мою дупу і водив по ній руками, проводив долонями по всій поверхні ніг. Він то ковтав цілком мій пеніс, то пестив мої яєчка. Мені вистачило, напевно секунд 20-30, щоб піднестися на вершину насолоди. Застогнавши, я скінчив йому в рот, і Марат став швидко і жадібно ковтати мою сперму. Після ми помінялися місцями, і я випив всю його злегка солонувату, але смачну сперму. Це був мій перше відсмоктування, і на наступний день ми домовилися зустрітися з Маратом, але це вже інша історія ...
[#8375897] 11 Jan,17 14:13  Рейтинг: -5 Добавить в Избранные[Abuse]


Реклама

В корень раздела   Добавить ответ