Навигация
АпаЧат в Телеграме
0

Помойка

На главную

Заголовок:
(опционально)
Сообщение:
(обязательно)
Рулетка-Тред (нельзя удалять свои сообщения)
Изображение:
Не больше 2х мегабайт.

Разрешенные типы файлов: JPG,JPEG,GIF,PNG,BMP,TIFF
Или URL картинки сюда:

Страницы: #1   #2   #3   #4   #5   #6   #7   #8   #9   #10   #11   #12   #13   #14   #15   #16   #17   #18   #19   #20  ВИКУ ОБОСРАЛИ
Меня обидели... Он не прав...
[#8382964] 17 Jan,17 08:46 [Ответов: 0]  Рейтинг: -10 [Abuse]


А вас травили в школе? Сильно травили? Как вы реагировали?Чем закончилось?
[#8382024] 16 Jan,17 19:40 [Ответов: 3]  Рейтинг: -2


Для тех кто хочет связаться.
Мой ящик на апачане 13256. Регайтесь в разделе "Мои инбоксы" и пишите мне.
[#8381346] 15 Jan,17 21:59 [Ответов: 0]  Рейтинг: -7 [Abuse]


любовь
У НАС ЛЮБОВЬ...
[#8380726] 15 Jan,17 14:48 [Ответов: 3]  Рейтинг: -7 [Abuse]


Я мешкаю в Київі.
Цього літа я їздив на дачу в Рівенську область. Поїхав я з сестрою.
Два дні ми провели в жахливій нудьзі. На третій день, вірніше, вечір, ми вирішили піти на дискотеку в місцевий ДК. Ви уявляєте сільську дискотеку? Сільських п'яних мужиків? Це був жах! Всі п'яні, якісь неохайні. Ми з сестрою, звичайно, відчували себе не в своїй тарілці. Щоб хоч трохи влитися в компанію і знайти з ними спільну мову, ми вирішили з ними випити.
Я вже багато років займаюся спортом і п'ю виключно у свята, тому зовсім швидко я сп'янів. Моя сестра запропонувала йти додому, тому що їй стало погано. А мені було весело і йти не хотілося, тому я вирішив залишитися, а її відвезти додому.
Ми попросили цих хлопців довезти її до будинку. Ми відвезли її і я з ними поїхав назад. Я сидів на задньому з двома мужиками, а спереду сидів ще один водій. Один з них різко засунув мені в рот свою язик і почав гладити яєчка через шорти. Я відштовїнув його і врізав йому ляпаса, хоча сам не на жарт збудився від такого нахабства. Але як я потім зрозумів, мене ніхто питати не збирався.
Два мужика, з якими я сидів, нічого навіть не сказавши на те, що я підняв на одного з них руку, дістали хуи зі штанів і вже тоді один з них взяв мене за волосся і насадив мене ротом на свій величезний і смердючий хуй і почав довбати мене в рот. Другий відразу прилаштувався ззаду, зірвав з мене шорти і різко всунув мені в дупу по самі яйця і почав жорстко їбати мене і зривати з мене майку.
Я був насаджений на два хуї настільки грубо, що мені хотілося кричати від болю, але хуй довбав мій рот і я не міг видати звуку. Він витягнув хуй з мого рота, нахилив мою голову так, щоб йому було видно моє обличчя і рот, і ткнув мене обличчям в свої яйця. Я почав не на жарт збуджуватися. Я відчув себе дешевою сільської повією, яку їбуть сільські брудні мужики, з пітними хуямі, я хотів, щоб вони трахкали мене ще і ще, я хотів бути їх повією. Я почав жадібно лизати його яйця в той час як другий довбав мою дупу все сильніше. До цього часу ми під'їхала до ДК. Дискотека вже закінчилася. Всі мужики стояли на вулиці, допивали пиво.
Мої йобарі висунули з мене хуи, вийшли з машини і витягли мене на вулицю, зі спущеними шортами і майже розірваної майці.
Біля ДК були дві дерев'яні лавки і один ліхтар. Коли все побачили мене, заволали: "Нічого собі сюрприз. Яка шлюшка нам сьогодні на ніч знайшлася"
Крім трьох, що приїхали зі мною, там було ще вісім мужиків. Я увесь тік від думки, що мене зараз вони все виєбуть, я хотів цього, всі мої дірки просили, щоб їх хуї відтрахали і обкончали мене.
Я встав до всіх спиною, вперся руками об машину, нахилився, розкорячив ноги і відразу ж мене почав хтось трахати. Він потрахал кілька хвилин і підійшов наступний. Він трахкав мене не більше хвилини і вийняв. Вони почали говорити, що так буде задіяна тільки одна моя дірка і іншим доведеться довго чекати, тому мене вирішили трахати на лавці.
Я покопався та пішов.
[#8380604] 15 Jan,17 09:48 [Ответов: 2]  Рейтинг: -6 [Abuse]


Регулярный неудаляемый
Где мой бесплатный популяуринизатор?
[#8380461] 15 Jan,17 03:59 [Ответов: 0]  Рейтинг: -11 [Abuse]


Мій коханий поліцай
Я звичайний хлопець, мені 19 років, худорлявий, зростом 170 сантиметрів. До цього моменту я б ніколи не подумав, що опинюся колись в пасивній ролі.

Так ось, сталося це в минулому році в листопаді. Я мешкаю в Київі. Якось я зайшов в один туалет - реально приперло, мабуть, відгукнулася з'їдена шаверма; добре, що хоч я в цей момент був в одному торговому комплексі. Забіг в туалет, влетів в кабінку і почав срати.

Я не відразу звернув увагу на дірку в стіні. У цей момент в цю саму дірку хтось, що стояв в сусідній кабінці почав вставляти свій вже добре ерегований член. Я був в шоці і від шоку реально розгубився! А володар цього члена і не думав його прибирати, а навпаки, почав його просто прокачувати.

На свій подив, я дуже збудився, до того ж, так як я сидів на унітазі, член був на рівні мого обличчя. Мені стало цікаво його помацати, адже мене все одно ніхто не бачить. Спочатку я взяв член двома пальцями, почав його то оголяти, то закривати головку крайньою плоттю, потім взяв цілком в руку і почав подрачювати. Що стоїть за стіною, мабуть, це подобалося, тому що часом до мене долинало його важке дихання.

Далі мені стало цікаво спробувати його на смак; повторюся - адже мене ніхто не бачить! Я наблизився до члена і провів язиком по кінчику головки. Смак був солонуватий, я лизнув ще раз ... Я був на піку збудження від цієї ситуації і не помітив, що вже ковзаю по стовбуру цього члена, щільно обхопивши його губами. Я кайфував! Правда, член був невеликий, десь 16 на 4 сантиметри, у мене побільше. Але я насолоджувався процесом і продовжував смоктати, при цьому дрочив свій член.

У момент мого оргазму скінчив і мій незнайомець. Від оргазму я навіть не зрозумів вчасно, що він кінчає мені в рот, і продовжував рухати ротом, ковтаючи все і вважаючи спочатку, що це моя слина. Усвідомивши ж все це і те, що він прибрав член, я схопився і помчав з туалету, на ходу застібаючи штани, аби не бути застукали тим, у кого я тільки що смоктав.
Вдома мені не давало спокою це спогад! Я дрочив тепер, не фантазуючи про те, як я маю дівок, а уявляючи, що я знову смокчу член! Мені хотілося ще раз повторити той момент і відчути ті почуття.

Якось раз я знову прийшов в той туалет з метою відсмоктати комусь, але ті кабінки були зайняті. Я періодично заходив в них, але там все хтось був в них.

І тут підійшов до мене мужик, здоровий такий, зростом під два метри, показав мені службове посвідчення і сказав, що знає, чому я тут кручусь. Забрав мій паспорт і сказав мені йти за ним.
[#8374652] 14 Jan,17 09:53 [Ответов: 7]  Рейтинг: -4 [Abuse]


Путіну капець!
Очередное выдающееся достижение оборонной промышленности Украины
[#8379701] 14 Jan,17 09:36 [Ответов: 6]  Рейтинг: -6


я тут. я Вика.
ПРИВЕТ.я Вика. Смотрите-это мои фанаты. http://www.mamba.ru/mb1718440710 добавляйтесь...
[#8378696] 13 Jan,17 14:52 [Ответов: 4]  Рейтинг: -4 [Abuse]


моя тян - художник, нарисовала мне красивого петушка на попе.
апач, у меня осталась ещё вторая половинка попы! Реквестирую что нарисовать там ( с пруфами, канеш)
НА ДАБЛ - думаю,
НА ТРИПЛ - рисуем
[#8378644] 13 Jan,17 14:44 [Ответов: 12]  Рейтинг: -9 [Abuse]


Чарівні студентські роки. Все нове, все веселе, все хочеться спробувати.

А сталося це неподобство ось як ...

Після лекцій вся група понеслася по домівках, а я поплентався в туалет по малій нужді. Туалет як туалет, нічого незвичайного, тільки використовувався за призначенням він дуже рідко, так як в ньому постійно зависали чуваки з косяками і димоган стояв просто нестерпний. У цей момент я навіть не міг уявити що зі мною скоро відбудеться.

Завалившись в туалет, я побачив красивого хлопця,що сидить на підвіконні в спортивному костюмі з косяком в зубах. Не звертаючи на нього уваги, я зробив свою справу і вже збирався йти як раптом почув:

- Ей, чувак, підійди-но сюди.

Хлопець простягнув мені свою руку і сказав:

- Ян.

- Микола, - відповів я.

Не відпускаючи мою руку, він запитав, мовляв, ти хто, так на кого вчишся? Дізнавшись про мене все що йому було потрібно, Ян потягнувся своєю рукою до мого хую. Від несподіванки я відскочив, але так як Ян міцно тримав мою руку, він швидко повернув мене до себе. Зробивши вигляд, що я натурал, я почав вибиватися з його обіймів, в які він мене уклав. Через 10 секунд я заспокоївся, і Ян знову потягнувся до мого хую, який на той час вже став набухати. Погладивши мого малюка через джинси, Ян зрозумів, що я не збираюся більше опиратися, і випустив мене з своїх сильних рук, розстібаючи ширінку на моїх джинсах.
У два рахунки джинси і труси опинилися на підлозі, і Ян наказним голосом сказав, щоб я роздягав його. Швидко впоравшись з верхньої його частиною я став опускатися на коліна. Спортивні штани здибилися не на жарт. Повільно стягнувши їх я зрозумів, що цей красень не носить спідньої білизни. Мене це дуже порушило, і я смикнув штани вниз, раптом мені по обличчю вдарила величезна палиця, вся блискуча від мастила.

Зрозумівши, що від мене потрібно я почав вилизувати Янову залупу. Ян застогнав. Я дрочив і смоктав, смоктав і дрочив, без зупинки, і йому це подобалося ... Через пару хвилин він став важко дихати, і став все сильніше насаджувати мене на свій єлдак.

Раптом двері відчинилися, чого, я зізнаюся, зовсім не очікував, і в туалет увірвався Женя, мій старий знайомий. Побачивши його я виплюнув хуй Яна з рота і вже було почав одягатися, як раптом побачив що Женя теж розстібає ширінку зі словами:

- Не відволікайся.

Стягнувши з себе джинси, Женя підійшов до мене засунув мені свій хуй в рот, а сам міцно поцілував Яна в губи. Я тільки почав насолоджуватися його членом, як раптом він висовує його, і змінює, на стоячий член Яна. Я смокчу член Яна і раптом відчуваю дотик рук на моїй дупі.

Піднявши її Женя став вилизувати мою дірочку. Кілька секунд такого вилизування, і я відчув твердий хуй коханця проміж моїх булок. З силою надавивши, він став повільно, але впевнено проникати в мене. О, як це було приємно ...
[#8378453] 13 Jan,17 11:19 [Ответов: 2]  Рейтинг: -4 [Abuse]


Громадські туалети... Ставлення до них двояке, з одного боку - бруд, запахи та все таке інше. З іншого - одне з небагатьох місць, де можна було крадькома подивитися на члени мужиків, на тугі струмені, що вириваються з їх різнокаліберних стовбурів. Цих картин надовго вистачало, щоб заповнити мої нічні (і не тільки нічні) фантазії онаніста.

Один випадок до сих пір перед очима - якийсь азіат років сорока в туалеті на «Полтава-південна» мився з раковини, роздягнувшись догола! Як я розглядав його зарослий волоссям маленький обрізаний хуєць, подумки гладив по животу і по дупі! Потім в кабінці, "не відходячи від каси", задрочіл себе до болю, разів п'ять поспіль.

Я і зараз зрідка навідуюсь до відповідних закладів, іноді на вокзали, іноді в відлюдному парки. Зайшов якось в один днем по дорозі, роботу закінчив рано - народу мало кругом, а там двоє тусуються, один кавказець - товстенький такий, невисокий, досить страшний, навіть не робить вигляд що пісяє - притулився до стінки і через штани чеше собі яйця. Інший - худенький хлопець 18 років, той біля пісуара вартує, але струменя не чути, значить теж чергує. Я до хлопчині підходжу, поруч стаю і виймаю свій - ссати починаю. Бачу - він поглядати на мій член почав, я розвернувся, виставив все "на огляд" і вже прямо на нього дивився. Збентежився, завмер, чогось там у себе смикає потихеньку. Я тоді нахабно лапаю його за господарство і починаю погладжувати. Пися і яєчка невеликі, м'якенькі такі, тепленькі, волоссячко ніжні. Я завівся відразу, стояк уперся йому в долоню. Він боязко так терти його став, незграбно якось.

Гаразд, думаю, зайти ж хто може. Розгортаю його, не відпускаючи, за сідниці підштовхую до кабінки, на вухо шепочу:

- Спробуємо?

Хлопець мовчки кивнув, ми зайшли, закрилися, він стовпом стоїть. Перший раз, чи що?
Розстебнув на ньому сорочку, ремінь, спустив штани до колін, погладив по худеньким стегнах, по спині, сам сів на унітаз. Ніжний запалий живіт з випираючим пупочком, з тоненькою доріжкою волосся до паху. Який маленький член! Уже став у нього, стирчить майже паралельно животу - сантиметрів 13, не більше головка повністю закрита, крайня плоть так по-юнацькому зібрана в хоботок.

Я не збирався сам нічого робити, але тут не втримався від такої зворушливої картини, так захотілося цього малюка в роті відчути! Поцілував яєчка його безволосі, повністю заковтнув, язиком погладив, а рукою потираю його "канат" в промежині. Потім хоботок його губами взяв, став втягувати в себе потроху. Розсунув язиком, дістався до головки, вкруговую вожу, а вона така загострена, солоденька! Став смоктати весь член, сильно губами його стиснув, по всьому стовбуру проходжу, з насолодою вдихаючи терпко-молочний запах від його волосся і геніталій. Одночасно стискаю йому попку, анус погладжувати, палець засунув, дістався до простати,
[#8378271] 13 Jan,17 08:32 [Ответов: 5]  Рейтинг: -5 [Abuse]


Нужен ли человек человеку?
Аноны, тут, да и не только тут, да и вообще везде только и пиздят за еот, тнн, натуралов и подобное.

А вот в чем вопрос, если отбросить гендерные различия и очевидные преимущества сладкого ануса перед рыбной дыркой насколько вообще человеку нужен другой человек рядом?

С одной стороны, та же тян не переставая ебет мозги, проверено-перепроверено и вроде как аксиома. С другой стороны, без тян тоскливо и уныло, и в соседнем разделе (да и в /b.html частенько) аноны сетуют на отсутствие пиздятины и связанную с этим неуверенность и неполноценность.
С кунами не пробовал, но предполагаю, что что-то подобное. Да и хуй бы с ними. Вопрос в другом.

Короче можно ли быть титаном одиночества, и при этом оставаться полноценным членом общества и не страдать самоедством, либо же нам от природы нужно иметь рядом кого-то, куда можно макнуть своего 13,5см богатыря, и в ответ предоставить мозг для глубокого проникновения?

Дискасс
[#8370273] 13 Jan,17 02:23 [Ответов: 29]  Рейтинг: 6 [Abuse]


2k17
Аноны, вы тоже замечаете что с нового года апачик стал уютнее? Вон в соседнем треде новая операция смеходесанта, тред для нюфагов и даже один про цопэ есть. Арсений допиливает сайт. Яб сказал неплохой старт в 2017.
[#8378027] 13 Jan,17 01:14 [Ответов: 14]  Рейтинг: -12 [Abuse]


Ваши оправдания, петушиные модники
[#8377834] 12 Jan,17 23:52 [Ответов: 5]  Рейтинг: 7 [Abuse]


Я ВИКА. ЯТУТ
Я на сайте знакомств: http://www.mamba.ru/mb1718440710
ПИШИТЕ.
АУДИООБРАЩЕНИЕ http://song.imudak.ru/s/2wfz4k/
[#8377617] 12 Jan,17 20:09 [Ответов: 0]  Рейтинг: -5 [Abuse]


Случилось это 1993 году. Сел я тогда в тюрьму за то что избил свинью и изнасиловал умственно отсталого свинопаса Осипа. Дали мне 7 лет общего режима. Я заехал на хату, как и водится прописался: отсосал у пахана, потом мне помочились в анус и я присел 5 раз. Но в первую же ночь услышал странные стоны в коридоре. Я аж выскочил из под шконки от ужаса! А смотрящий мне говорит сквозь сон: "Осади, петушара, это Барон Дырявый воет по ночам". Я лег спать и все думал о том кто этот барон. Утром нас повели в душ. Мылся я с остальными петухами и решил расспросить у них про барона пока меня трахают. Маша рассказал что был давным давно такой арестант Барон Дырявый. Он решил изменить режим и издал свой свод законов для арестантов. Но на воровской сходке закон не приняли и барона проткнули (изнасиловали в задний проход). Барон в ту ночь повесился. И с тех пор его призрак воет по ночам как будто его снова насилуют, уложив животом на дубок, трахая в попу и целуя шею. Я попытался навести справки о Бароне Дырявом. Пришлось отдать всю сгущенку одному петуху, который работал на кухне и мочился в еду арестантам. Петух договорился со старшиной и тот в архиве нашел дело Барона Дырявого. В этих записях я нашел свод законов, которые он представил на суд честным ворам на сходке.
Вот эти записи:
Вор в законе Барон Дырявый был осужден по статье «Мужеложство» в 1985 году и приговорен к отбыванию срока в Бутырской тюрьме. Там он был коронован и проткнут на воровской сходке. Был петухом в авторитете и издал свод законов порядочного арестанта.
- порядочный арестант должен пройти прописку когда попал в хату. Он может сам выбрать как ему зачмыриться: или ему писают в анус и он приседает 5 раз, или играет на духовом оркестре (делает групповой минет - прим. Авт.)
- порядочному арестанту не в падлу спать у параши пока он на карантине
- порядочный арестант должен ублажать пахана орально
- порядочному арестанту не впадлу чистить зубы щеткой опущенного
- порядочному арестанту не в впадлу целоваться с петухом
- петуха нельзя насиловать. За ним нужно ухаживать, дарить цветы, конфеты, печенье, куреху и водить на свиданки во время прогулки. Если петуху арестант не въехал косо, то петуху не западло дать ему.
- если петуха проткнули не по беспределу и правильные арестанты, то с ним не западло чифириться и курить
- порядочному арестанту не впадлу слизывать сливки с живота петуха.
===========
Этим сводом законов он хотел перевернуть вертикаль власти в Российских тюрьмах...
[#8377024] 12 Jan,17 12:07 [Ответов: 1]  Рейтинг: 3 [Abuse]


[#8377009] 12 Jan,17 09:43 [Ответов: 0]  Рейтинг: 0


Хэу, братва. Я тут.
Не писала сюда из-за работы - работала в МТС и меня уволили. Обещаю снова работать в инетике и не пахать на дядю. Как вы тут без меня, братва?
[#8376567] 12 Jan,17 09:06 [Ответов: 11]  Рейтинг: -8 [Abuse]


Блядь, зэп, ниче я не пишу, ты заебал! Клинусь тебе, это не я! Я пилил тред вчера ночью о том что ты меня предал и обзываешь пидорахой. Это не я. Тут второй какойто шизик вылез, еще похлеще тебя, я два дня с ним срусь, потом уже догнал что это не ты, когда он про тетю из америки писал. Это не я. А ты, знаешь чо? Лучше с друзьями на велике, чем с чертями на гелике. Подумай хорошенько, запитух, что важнее тебе - подмахивать местной петушне под жиденькие апплодисменты, или быть самим собой - умным человеком со своей точкой зрения. Не стелись под них.
[#8376574] 12 Jan,17 06:59 [Ответов: 10]  Рейтинг: -7 [Abuse]


наркоманов тред
Рассказываем каким веществом и когда упоролись, каков приход( если что-то оригинальное)

Оноша курю с 17 лет самый любимый наркотик, предпочитаю индику

Дезоморфин перый раз попробовал в 19 лет приход охуенен будто крылья вырастают

Цикломед поробовал недавно полная хуита, башка будто в свинцовом шлеме

Триган-д = цикломед x 2

Торен = триган-д х 5

А ты что употребляешь анон?
[#1560898] 12 Jan,17 02:09 R4   [Ответов: 38]  Рейтинг: -1 [Abuse]


Настоящий запятух
Аноны, меня хотят подставить. Похоже юристух пишет используя мой стиль. Я не понмаю, что плохого я сделал для неборды и всегда придерживался битардских принципов. Савушки и ватаны это рак который нужно уничтожать, я думаю все с этим согласятся.

Вот тут
/8375996.html

В этом треде точно юристух, его уже палили как он с двух браузеров семенил. Шизик с раздвоением личности писал от имени героинового торчка посты против себя же. А теперь хочет выставить меня истеричкой. Гоните этого пернатого, насмехайтесь над ним. Быдло-скаму не место на неборде!
[#8376474] 11 Jan,17 23:17 [Ответов: 1]  Рейтинг: -1 [Abuse]


Эх, запитух, отпять ты двуличный уебок свою подлость проявил. А ведь недавно прощения просил и мы дружили. Ну нахуя ж ты такой зависимый от чужого мнения омеган? Ради плюсика, который ровным счетом нихуя не стоит, лучшего друга не неборде предал. Пидорахой обзываешь, а ведь мы с тобой не один год рашку вместе обсерали. Эх, запитух ты запитух, продажная шкура.
[#8375340] 11 Jan,17 18:44 [Ответов: 9]  Рейтинг: 0 [Abuse]


Дороги іншої не треба,
Поки зорить Чумацький Шлях,
Я йду від тебе і до тебе
По золотих твоїх стежках.

Мені не можна не любити,
Тобі не можна не цвісти,
Лиш доти варто в світі жити,
Поки живеш і квітнеш ти!

Приспів:
Україно, Україно,
Після далечі доріг
Вірне серце твого сина
Я кладу тобі до ніг!

Бо ми кохаєм до нестями
І ще не скоро наш кінець,
Ще, може, нашими серцями
Розпалим тисячі сердець.

Ще свічка наша не згоріла,
Ще наша молодість при нас,
А те, чи варте наше діло –
То скажуть люди й скаже час.

Приспів
[#8375954] 11 Jan,17 14:55 [Ответов: 0]  Рейтинг: -2


Варг Викернес впервые признался, что в детстве его изнасиловали.
Артист считает, что изнасилование оставило отпечаток в его сознании в виде психологической травмы
В сенсационном интервью CNN скандально известный музыкант Варг Викернес впервые рассказал правду о психологической травме из детства.
Бывший создатель группы «Бурзум» рассказал шокирующую правду об инциденте, который он до сих пор не может забыть. Артист признался, что когда ему было всего восемь лет, он с друзьями решил посмотреть местный завод по изготовлению пластиковых товаров. На пути у мальчишек появились старшие ребята, которые начали им угрожать. Варг помнил, как хотел убежать, но ему это не удалось, его остановил один из взрослых парней и сказал: "Если ты уходишь, то передай родителям своих друзей, где мы закопаем их детей". Варг с дрожью в голосе в эксклюзивном интервью рассказал, что он решил не бросать друзей в беде и был изнасилован преступниками.
По словам Варга, они с ребятами решили не рассказывать родителям о случившемся, так как боялись и вообще не понимали сути случившегося. "Мне было так мало лет, что я до конца не осознал, что со мной сделали. Я тогда вообще не понимал, зачем это нужно было им", – поделился артист.
Варг Викернес отметил, что с тех пор прошло много лет, но он до сих пор не может забыть этот страшный инцидент. Артист считает, что изнасилование оставило отпечаток в его сознании в виде психологической травмы
[#8375939] 11 Jan,17 14:39 [Ответов: 0]  Рейтинг: -1 [Abuse]


Конституція України
Стаття 1. Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.

Стаття 2. Суверенітет України поширюється на всю її територію.
Україна є унітарною державою.

Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.

Стаття 5. Україна є республікою.

Стаття 6. Державна влада в Україні здійснюється на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу та судову.

Стаття 7. В Україні визнається і гарантується місцеве самоврядування.

Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.

Стаття 9. Чинні міжнародні договори, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України.

Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.

Стаття 11. Держава сприяє консолідації та розвиткові української нації, її історичної свідомості, традицій і культури, а також розвиткові етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України.

Стаття 12. Україна дбає про задоволення національно-культурних і мовних потреб українців, які проживають за межами держави.

Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.

Стаття 14. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

Стаття 15. Суспільне життя в Україні ґрунтується на засадах політичної, економічної та ідеологічної багатоманітності.

Стаття 16. Забезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на території України, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи - катастрофи планетарного масштабу, збереження генофонду Українського народу є обов'язком держави.

Стаття 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Стаття 18. Зовнішньополітична діяльність України спрямована на забезпечення її національних інтересів і безпеки шляхом підтримання мирного і взаємовигідного співробітництва з членами міжнародного співтовариства за загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права.

Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

Стаття 20. Державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України.
[#8375866] 11 Jan,17 14:36 [Ответов: 1]  Рейтинг: -1 [Abuse]


Варг Викернес впервые признался, что в детстве его изнасиловали.
Артист считает, что изнасилование оставило отпечаток в его сознании в виде психологической травмы
В сенсационном интервью CNN скандально известный музыкант Варг Викернес впервые рассказал правду о психологической травме из детства.
Бывший создатель группы «Бурзум» рассказал шокирующую правду об инциденте, который он до сих пор не может забыть. Артист признался, что когда ему было всего восемь лет, он с друзьями решил посмотреть местный завод по изготовлению пластиковых товаров. На пути у мальчишек появились старшие ребята, которые начали им угрожать. Варг помнил, как хотел убежать, но ему это не удалось, его остановил один из взрослых парней и сказал: "Если ты уходишь, то передай родителям своих друзей, где мы закопаем их детей". Варг с дрожью в голосе в эксклюзивном интервью рассказал, что он решил не бросать друзей в беде и был изнасилован преступниками.
По словам Варга, они с ребятами решили не рассказывать родителям о случившемся, так как боялись и вообще не понимали сути случившегося. "Мне было так мало лет, что я до конца не осознал, что со мной сделали. Я тогда вообще не понимал, зачем это нужно было им", – поделился артист.
Варг Викернес отметил, что с тех пор прошло много лет, но он до сих пор не может забыть этот страшный инцидент. Артист считает, что изнасилование оставило отпечаток в его сознании в виде психологической травмы
[#8375909] 11 Jan,17 14:25 [Ответов: 4]  Рейтинг: -4 [Abuse]


Кілька разів на рік в нашій школі проводяться дискотеки. У п'ятницю якраз намічалася дискотека і я вирішив на неї піти. Зайшовши в хол першого поверху я побачив знайомі обличчя і вирішив швидко пройти повз них, щоб не затримуючись піднятися на третій поверх, щоб залишити куртку з капюшоном. Вдало минувши масу що вирує я опинився на сходах. В прольоті між першим і третім поверхом я побачив Марата.

Цей хлопчина вчився на клас молодший за мене. Я нерідко помічав симпатію з його боку. Я підозрював, що я йому подобаюся. Сам він був не сильно симпатичний, такий собі опецькуватий, але щось мене в ньому чіпляло. Я взагалі, задивляється на деяких пацанів в нашій школі, і бачив як задивлявся на них Марат. Я був на 90% впевнений, що Марат – «веселий», до того ж про нього йшли відповідні чутки.

І ось ми зустрілися на сходах зовсім одні. Я йому сказав: "Здарова!", Він сказав: "Привіт" і подивився на мене важким поглядом, повним нерішучості. Я вирішив ризикнути і запитав його:

- Ти куди?

- Я вниз, а ти?

- Я в сортир - збрехав я - ходімо зі мною за компанію!

- Підемо! - І тут у мене почав вставати і я зрозумів, що Марат майже в моїх руках.

Я був в тихому захваті. Це був мій перший раз, і я став одразу малювати в думках варіанти подальших подій. У роті пересохло і я відчув хвилювання. Я нервово почав розмову. Ми зайшли в туалет, який знаходився на другому поверсі. Був також туалет на першому, але я вирішив, користуючись нагодою завести його на третій поверх, де не було нікого. Я зайшов в туалет і підійшов до унітазу. Марат теж став біля сусіднього. Нас розділяла лише невисока перегородка.
У нерішучості я розстебнув штани і випустив свій вже стоячий член.

Марат злегка витягнув голову з-за перегородки, так, що для його погляду став доступний мій член. Він побачив його і сказав з легкою усмішкою: "Ух ти у тебе стоїть! Ти збуджений?" я не знав, що відповісти. Після короткої паузи він додав: "У мене теж стоїть! Дивись!", - І я виглянув з-за перегородки. Я вперше бачив вживу чужий член! Набравшись сміливості я запитав: "А можна подивитися на нього ближче?" Марат закивав головою. Я засунув свій член в труси, але його головка не поміщалася, і виглядала назовні.

Я підійшов до Марата і, вставши на коліна став розглядати його орган. Він був трохи менше мого, але мені дуже сильно хотілося пригорнутися до нього і смоктати його. Марат запитав: "Ну як?" Я відповів: "Нормально". Тут Марат теж встав на коліна і запитав, цілувався я коли-небудь з хлопцями. Я відповів негативно, нахилив голову злегка вправо і наблизився до Марата. Він подався мені назустріч і наші губи стикнулися. Я вперше цілуюся з пацаном! Мені це доставило невимовне задоволення. Я проник своїми пальцями в його волосся і запустив мову в його рот. Марат зробив те ж саме, і ми стали водити язиками всередині наших ротів і всмоктувати їх. Цілувалися ми хвилин п'ять, і насолодившись поцілунком, Марат запропонував мені мінет.

Не роздумуючи, я погодився і встав з колін. Різким рухом опустивши до підлоги джинси з трусами, Марат вп'явся губами в мій стоячий колом член. Він обхопив мою дупу і водив по ній руками, проводив долонями по всій поверхні ніг. Він то ковтав цілком мій пеніс, то пестив мої яєчка. Мені вистачило, напевно секунд 20-30, щоб піднестися на вершину насолоди. Застогнавши, я скінчив йому в рот, і Марат став швидко і жадібно ковтати мою сперму. Після ми помінялися місцями, і я випив всю його злегка солонувату, але смачну сперму. Це був мій перше відсмоктування, і на наступний день ми домовилися зустрітися з Маратом, але це вже інша історія ...
[#8375897] 11 Jan,17 14:13 [Ответов: 0]  Рейтинг: -5 [Abuse]


Мамки хакер и переписка девушке с левой пиздой
Забрал куки от вк девушки и запустил сессию у себя на пеке. Нашел пару ахуеинийших переписок. Под катом ее переписка с ее пиздой-подругой в вк, с которой она в жизни ни разу не виделась.

Ну-ка аноны распишите по понятиям, она тупая пизда и нужно слать нахуй или боготворить ее до скончания веков?

P.S. Эта шмара в ссоры любит с пацанами пиздеть и жаловаться на меня, обсуждать меня и наши ссоры. Мразь, аррргх!
[#8375443] 11 Jan,17 10:45 [Ответов: 17]  Рейтинг: -8 [Abuse]


Американцы требуют обаму-обезьяну еще на 4 года
[#8375680] 11 Jan,17 10:32 [Ответов: 0]  Рейтинг: -4


Пиздеца тред
Как же у меня пригорает от того, что я живу в этой нищей пиздецовой пахомии, где вокруг ехал быдло через быдло, все агрессивные и стремятся унизить других просто так, петушня на улице может доебатся просто так, вокруг пиздец, а они еще на нормальные страны тявкают, и лезут, пытаются обманывать, хотя это действует только на ее же и население, хуйло ворует, все воруют, менты у власти, идиотские законы, я не могу поверить в этот пиздец и иногда пытаюсь представить, что все это сон и я скоро проснусь в нормальной стране, хочу жить в нормальной стране и может даже накатывать за нее и ходить на парады
[#8375424] 11 Jan,17 07:27 [Ответов: 33]  Рейтинг: -2 [Abuse]


Польша лучше раисси
[#8375360] 11 Jan,17 01:53 [Ответов: 1]  Рейтинг: -2 [Abuse]


Пока вы тут пиздите, что шлюхи не нужны, кто то берет и делает!

Бывший милиционер из Ангарска Михаил Попков может стать едва ли не самым кровавым маньяком в современной истории России, превзойдя Андрея Чикатило по числу жертв. Он начал с рытья могил в детстве, не смог смириться с изменой жены, но, по словам окружающих, всегда производил впечатление хорошего парня и образцового семьянина. Medialeaks рассказывает историю человека, взявшего на себя вину почти за шесть десятков убийств во имя борьбы за чистоту нравов среди женщин

http://medialeaks.ru/1001yut-ot-gordosti-k-smireniyu-kak-angarskiy-manyak-poteryal-podderzhku-semi-i-stal-priznavatsya-v-novyih-ubiystvah
[#8375215] 10 Jan,17 22:36 [Ответов: 0]  Рейтинг: -1 [Abuse]


Преклоните колени жалкие рабы сучек. Вы бы многое отдали что бы обрести себе девушку или просто потасканную шкурятину, не лицемерте, признайте что вы это хотите. Каждый из вас этого хочет, хватит это отрицать.

[#8373649] 10 Jan,17 10:17 [Ответов: 26]  Рейтинг: -17 [Abuse]


Европа готовится к хакерским атакам из России

Кто там еще сомневается в существовании ольгинцев/савушек?
слушайте 0:50
[#8374324] 10 Jan,17 09:06 [Ответов: 0]  Рейтинг: -5


Анон,
Пасма
Три
На ме
Ня
Самый
Модный
Тренд

Гоша
Ру
Бчинский
Это
Мой
Бэст
Фрэнд!
[#8373919] 10 Jan,17 08:18 [Ответов: 3]  Рейтинг: -7 [Abuse]


Провел год в армии. Задавайте свои ответы, если есть.
[#8373911] 09 Jan,17 22:29 [Ответов: 26]  Рейтинг: -19 [Abuse]


Трам-пам-пааам
"Администрация избранного президента США Дональда Трампа может принять меры в отношении России в связи с кибератаками. Об этом сообщил будущий руководитель аппарата сотрудников Белого дома Райнс Прибэс...
Ранее разведывательные службы США провели брифинг с Трампом",- после которого бравый совецкий разведчик Боня Трапов избранный американский президент Дональд Трамп - окончательно признал руку пидорашки в хакерских атаках.
Забавно следить за ватными СМИ, инфы о трампе у ваты с телевизоров и всяких мейлсру ВНЕЗАПНО поубавилось, посмотрите как эти новости преподнес канал вата24,но это только начало...
Так что всем адекватным анонам советую запасаться попкорном, следить за дальнейшими шагами Дони и блядским цирком, который будет сейчас твориться в наших "СМИ"; ну а русне остается только визгливо раскупорить бутылочку российского крымского шампанского, расположив ее между ног, да накатить боярки, потому что "Скоро всем вам будет Трам-пам-пааам!"
[#8372114] 09 Jan,17 20:28 [Ответов: 13]  Рейтинг: -7 [Abuse]


Эх, апачик, я тебе выскажусь по инциденту произошедшему только что со мной. Короче, а ладно похуй, теперь это тред про говно.
[#8373792] 09 Jan,17 20:18 [Ответов: 2]  Рейтинг: 1 [Abuse]


Будет ли эффект от насвая сильнее, если закладывать его не под губу, а в анус?
[#8373764] 09 Jan,17 20:06 [Ответов: 1]  Рейтинг: -1 [Abuse]


срать хочу аж трисет
[#8373377] 09 Jan,17 18:54 [Ответов: 4]  Рейтинг: 0 [Abuse]


Помразить минутка
[#8373654] 09 Jan,17 18:22 [Ответов: 0]  Рейтинг: -1


Новых рандомов тред
Итак, нам без сомнения нужно запилить новые рандомы, и выпилить старые. Вообще их слишком много. Предлагаю сделать "БЕДНАЯ, НИЩАЯ РУСЬ", "ДВА ЭТОМУ" с разными картинками типа чая/полных подноса/боярышника, "МАГА" - картинки с кавказцами которые будут символизировать альфачей. ВЫПИЛИТЬ - петросянов, мразишей, ракодилов и прочий рак. Короче предлагайте свои варианты итт.
[#8373035] 09 Jan,17 17:28 [Ответов: 10]  Рейтинг: -12 [Abuse]


Пьяный "транс" буянит в магазине Богородска, Нижегородской области.
[#8373514] 09 Jan,17 16:17 [Ответов: 0]  Рейтинг: -2


Почитал предложения анонов к Оккупационной Администрации, А знаете все это уже реализовано на экзопараше, скрытие постов, автоподгрузка ответов, просмотр пикч непосредственно в треде, ЮББ кнопочки, нормалный дизайн с возможностью менять тему борды

Думаю что Стоит просто нагло спиздить все реализованный там идеи, и запилить на апачан. Что скажите аноны?
[#8373467] 09 Jan,17 15:27 [Ответов: 0]  Рейтинг: -3 [Abuse]


апач гребень
пососите мой пинус админы ебал я ваш форум
[#8373281] 09 Jan,17 15:16 [Ответов: 8]  Рейтинг: -9 [Abuse]


ЧЕЛОВЕК-ШВЕЙЦАРСКИЙ НОЖ.
Я вам покушать принес, уважаемые.
[#8373452] 09 Jan,17 15:13 [Ответов: 0]  Рейтинг: -5 [Abuse]


Якось одного разу ми майже всім класом дружно бухали у нашого друга на хаті (всім було по 16, і хлопці і дівчата). Один з присутніх сильно перебрав і обблювался, коли він закінчив, хлопці кинули його в ванну, побризкали на нього холодною водою, а потім поклали в сусідню кімнату спати.

Так ось. Я сама не знаю чому зайшла провідати його, лежав він в одних трусах ...
І тут мені в очі кинувся член, злегка вивалилися з його трусів. Я збудилася, почала тихенько приспускати з нього труси, потім встала раком, прямо попою в бік дверей, а сама смоктала п'яному товаришеві. Його член стояв, але він не прокидався, а може просто не хотів прокидатися ...

Раптом, я почула як ззаду відчиняються двері, я застигла в такій позі з хуем у роті, почервоніла, я просто була готова крізь землю провалитися ... І тут, я відчула як моя спідниця піднімається, і щось лізе до мене в попу. Як ви вже зрозуміли, зайшов ще один мій друг ... Я думала мені буде дуже боляче, але до счатью член пройшов в дупу на ура, ну і звичайно той хлопець слиною його змастив.
Він почав мене довбати як сучку, зі ляпасами і стогонами, від таких стогонів той якому я смоктала прокинувся, спочатку в шоці сахнувся від мене, а потім скінчив кудись на ліжко, і незабаром кудись взагалі пропав ... Мені було не до нього...

Почувши мої стогони, прибігли інші учасники пиятики, на мене тут же накинувся один з хлопців, схопив за голову, увігнав член мені в рот, і почав довбати так, що я шльопала носом об його волосатий і спітнілий лобок, а мої слюні хлюпали і розліталися в різні боки, тим часом, той хто трахкав мене в жопу змінився, і мене їбав вже інший ... Краєм ока я побачила - зайшли в кімнату подруги ... Ви б бачили їхні очі ... на власні очі побачивши таку оргію, вони поспішно втекли .
Отож, відтворюю загальну картину. Я стою розкоряком, між двох хлопців, один довбає мене в рот на швидкості, інший точно так же в сраку, причому так швидко, що я відчувала як коливався целюліт на моїй жопі ... Ще троє хлопців стояли поруч і дрочили в очікуванні своєї черги . І тут, той хто трахав мене в сраку, почав ще й смачно шльопати мене по жопі, мені стало так кайфово ... Я спочатку пару раз пернула, а потім почала відчувати ускладнення в прямій кишці ... І ось щось тепле почало підходити до мого анусу, в якому на даний момент знаходився хуєць, Раптом цей хлопець різко відскочив (видно відчув тепле гівно на своєму члені) і з моєї дупи спочатку почав виливатися жовтуватий пронос, а потім пару какашулечек більш коричневого кольору. Це сталося в одну мить, я від такого природно вже продовжувати не хотіла, навколо мене хтось кричав, хтось побіг блювати ... Взагалі сумне видовище ... Але той хлопець який трахкав мене в рот, ніяк не хотів закінчувати, я спробувала вирватися, і в підсумку впала прямо жопой на своє ж гівно, відчувши цей жахливий запах проносу, і відчувши неприємний присмак пітної волосні і сечі у роті (після члена), я тут же блеванула, обблевала себе й підлогу ... Забігли всі інші, вже на кіпіш, почали мене піднімати, потім вдерся господар квартири, схопив мене за волосся і вигнав в під'їзд, напівголу, обісрану і оббльовану (благо було літо) ... у під'їзді я втратила свідомість біля сміттєпроводу, прокинулася рано вранці, десь годині в 6, не знаю що робити ... Добре хоч що моя найкраща подруга мене не кинула, спасибі їй велике, у неї вдома нікого не було і я змогла отямитися і переодягнутися.
Слава Україні!
[#8372831] 09 Jan,17 10:42 [Ответов: 11]  Рейтинг: -2 [Abuse]


Котик.Просто котик. И никакой политики
[#8372279] 08 Jan,17 21:03 [Ответов: 0]  Рейтинг: -1


Что это за пиздец тут творится? В последнее время очень много появилось сосачерской гнили, лицемерного быдла, биопроблемников, отрицающих социоблядей и пиздалисов, поучайте их, напоминайте про соломинку в чужом и бревно во своем глазу. Помнится в 2013 здесь во всю травили хохлов, даже крым бы простили, но вот кризис ведь ударил, доллар подскочил, уже пеку то не обновишь, сразу переметнулись, лицемерные быдло-маргиналы, при этом уверяющие себя, что они привязаны к каким-либо политическим взглядам. Чем вы отличаетесь от такого же заводского маргинального быдла? Чем вы отличаетесь от тупых пёзд, которые нихуя не хотят работать, а только сидеть на жопе и получать удовольствие? А не ахуели ли вы минусить анонов, которые вам правду говорят и смирить гордыню предлагают? Пока ты сердишься Юпитер, я ссу тебе на ебло.
[#8372129] 08 Jan,17 19:19 [Ответов: 0]  Рейтинг: -1 [Abuse]
Страницы: #1   #2   #3   #4   #5   #6   #7   #8   #9   #10   #11   #12   #13   #14   #15   #16   #17   #18   #19   #20  


Реклама