Навигация
АпаЧат в Телеграме
0

Помойка

На главную

Заголовок:
(опционально)
Сообщение:
(обязательно)
Рулетка-Тред (нельзя удалять свои сообщения)
Изображение:
Не больше 2х мегабайт.

Разрешенные типы файлов: JPG,JPEG,GIF,PNG,BMP,TIFF
Или URL картинки сюда:

Страницы: #1   #2   #3   #4   #5   #6   #7   #8   #9   #10   #11   #12   #13   #14   #15   #16   #17   #18   #19   #20  Суть ТНН
Господа, давеча было много выкриков, что, дескать, кругом пиздалисы и всё такое, а давайте-ка вспомним суть ТНН. ТНН это полный отказ от тней, не фапаешь на тян, не фапаешь на хентай с тян, прочее заменяющее говно, не фантазируешь, все остальные отклонения типо просто не иметь тян или иметь тян, но обращаться с ней, как с временной игрушкой для ебли, нихуя не считаются за ТНН. Не считаются, потому что рушат логику ТНН. Пусть каждый лицемерный пидор в куртке бросит в меня камень, если я не прав. Может здесь и сидит 1% истинно следующих ТНН, но остальные 99% просто отрицающее быдло, которое не может смириться со своей природой, по сути это то же самое, что и отрицать эволюцию.
[#8370848] 08 Jan,17 16:48 [Ответов: 31]  Рейтинг: -2 [Abuse]


Мені було років 19, коли мене перший раз мав в зад хлопець років під 30.
Я тоді перші рази став заходити на вокзал «Київ-Пасажирський» в туалети - де були кабіни з дірками і написи на стінах.
Так як досвіду ще не було ніякого, то як знайомиться не уявляв. Сам перший природно не підходив. А видивлявся на написи. І дрочив свій член стоячи в кабінці. Хлопець був у сусідній кабінці, він побачив це, і хитнув мені головою, запрошуючи піти з ним. А так як нікого більше в той момент не було, а був уже вечір, і надії на щось інше не було -все ж пішов за ним. У мене вже тоді з'явилася молофья - і я вже спускав. Так як трохи раніше її ще не було, і при дрочці робив це до приємного стану - коли просто ставало дуже добре - але з хуя нічого не виділялося.

А до цього мені вже кілька разів смоктали член хлопці і мужики, і я спускав їм в рот, і знав як це приємно.

Ми прийшли біля вокзалу кудись в кущі. Він розстебнув мені мотню, дістав мій член і став дрочити. А в той час навіть це - коли хтось чужий рукою просто всього лише дрочив мені - було все одно дуже приємно. І забирало.

Бо коли тобі дрочать чужою рукою в дитинстві - це вже щось: І від цього балдієш дуже. Він, ймовірно, здогадуючись, що перед ним зовсім «новачок» не намагався навіть мені свій дати в руку: Так він мене «завів», а потім попросив повернутися: Я запитав навіщо, справді не розуміючи навіщо - а він сказав треба так. І я як теля повернувся підкоряючись команді дорослого. Він приспустив мені штани, і труси і приставив до дерева у якого ми стояли, трохи нагнувши мене. А сам встав ззаду. По звуках я зрозумів, що він розстібає собі свою мотню і дістає свій член. Він притулився до моєї попі своїм хуем, від чого я здригнувся, але він взяв мене за мій член і знову став дрочити. А іншою рукою водити по стегнах з внутрішньої сторони. Підіймаючись від колін до попі - і це посилювало кайф від дрочкі, я млів, і він це теж відчував, і вже спокійно став тертися своїм хуем мені по попі.
Потім він перестав дрочити мені, і я почув як він послинив свій член і мою дірочку приставив мені свій член, відсунув мене від дерева трохи, пригнув мене і почав засовували член в мене. Я стояв нагнувшись, упершись руками в дерево, ні живий, ні мертвий - перший раз в житті хлопець в мене засовував свій хуй! Я боявся - як все буде, що буде зі мною, як це. Мені пощастило, звичайно, для першого разу, що у нього був маленький і тонкий хуй.

Тому ніяких проблем у нього зі всуванням його хуя в мою свіжу попку не було. Оскільки мені не було боляче або неприємно я стояв не сіпаючись. Чекаючи як і що буде далі:.

Він засунув свій член весь в мене. І тільки коли він встромив його до кінця - було відчуття що він у щось уперся. Але не боляче зовсім.
[#8371490] 08 Jan,17 15:09 [Ответов: 7]  Рейтинг: 1 [Abuse]


Запитух обсос вонючий
Ссаный лох и сыч ебучий
Не видать тебе ни тянки
Ни европ ни денег в банке
Потомучто ты отброс
Никому не нужный пидор
Хуй сосешь по жизни чмо
Всем завидуешь как гнида
Ты орешь про тнн
И мечтаешь трахнуть шлюху
Но не дали даже там
Только напихали сгухи

Ты битард омежка
Ты битард
Тупой омежка
Ссаный лох и чмо
Жри дерьмо
Давай братишка
Нука на колени мразь
Принимай струю урины
И скажи спасибо тварь
Что тебя еще помыли!

Ты битард омежка
Ты битард
Тупой омежка
Ссаный лох и чмо
Жри говно
Давай братишка

Нука петушок
Пасть открой
Глотай не плюйся
Вот покушал молодец
Ладно чмырь, иди тусуйся.
[#8371605] 08 Jan,17 14:57 [Ответов: 37]  Рейтинг: -32 [Abuse]


Герой АТО у відпустці
Ось і настав мій день - професійне армійське свято – 6 грудня, і кілька товаришів по службі зі мною вирішили відзначити його в ресторані, оскільки він вдало ліг на календар з урахуванням майбутніх вихідних днів. Тому ми в п'ятницю після служби зібралися в одному з трьох наявних в прилеглому до військової частини містечку, який розміщувався на першому поверсі готелю. І ціни в цьому ресторані були досить прийнятні, а найголовніше, вони були не проти того, щоб відвідувачі могли приносити алкоголь з собою.

Коли ми зібралися за заброньованими столиками, я спочатку озирнувся навколо, оглядаючи відвідувачів, і мою увагу привернула трійця гостей з Вірменії. Вони не те щоб бухали; видно було, що вони відпочивали і поглядами постійно сканували відвідувачів, напевно, шукали кандидатів на сексуальний відпочинок в номері готелю. Але, на жаль для них і щастя для мене, представниць протилежної статі практично не було. Чому практично? Та тому що всі присутні жінки були під впливом своїх супроводжуваних персон чоловічої статі, а жриць любові чомусь не було взагалі, це вірмен і засмучувало.

Коли ми з хлопцями вже розігрілися і стали частіше виходити на перекури, я звернув увагу на одного вірменського товариша з тієї трійці за сусіднім столом, а точніше на його ширінку, яка стирчала більше, ніж деякий час назад, і її господар частенько там щось поправляв. Я ж, зі свого боку, намагався розглянути те, що ж там стовбурчиться, і не помітив його погляду в мою сторону.
Мабуть, мій інтерес до його окремих частин одягу не залишився без уваги хлопця, тому, коли в черговий раз його рука поїхала під стіл, а я супроводжував її поглядом, він помахав одним пальцем біля ширінки, як би запрошуючи когось. Я миттєво перевів погляд на володаря руки, і наші погляди зустрілися, причому не тільки його з моїм, а ще й його друзів, вони втрьох дивилися на мене. Я ж злякано відвернувся, після того як один з них мені підморгнув.

Думки в голові все перекинулося, я боявся, що цю увагу помітять товариші по службі, а оскільки моїх партнерів по сексу серед них не було, то я б не хотів з цього приводу розборок. Але сам став більше і частіше придивлятися до вірменам, а надходить в організм алкоголь розслаблював мене, і я зважився на перший крок до можливого контакту.

Коли мої друзі пішли на перекур, я, пройшовши повз сусідів по столиках і дивлячись на них, продефілював в фойє готелю, а там в бік туалету, до протилежної сторони від виходу, куди ходять на перекур відвідувачі, ще раз подивившись на вірмен через скляну стіну . Зайшовши в туалет, я підійшов до дальнього з трьох пісуарів, які перебували дуже близько один до одного в протилежному боці від кабінок, і, діставши свого дружка, став чекати, одночасно пісаючи.

Через пару хвилин в туалет зайшов господар роздутою ширінки і, підійшовши до сусіднього від мене пісуара, дістав свій смаглявий налитий член і став потужно
[#8371633] 08 Jan,17 14:32 [Ответов: 16]  Рейтинг: -13 [Abuse]


Ця історія реальна і сталася зі мною взимку в одній із закусочних. Я не буду називати справжні назву закусочної і назву її Н.

Років зо два тому я влаштувався, працювати в Н. Поставили мене на прибирання залу і туалетів. Треба сказати, що зміни мені ставили, в основному вечірні та йшов я додому, десь в 11 - 12 вечора. І в одну зі змін зі мною стався цей випадок.

Справа була десь, о 11 годині вечора народу нікого не було, все менеджери пішли додому, тільки пару хлопців залишилося на кухні і на прилавку. Всі хто хоч раз був, в Н і заходив в туалети, знають, що там є кнопка для виклику прибиральників. І ось підходить до мене старший зміни і каже: "Виклик в чоловічий туалет йди прибери і заодно повісь табличку, що туалет не працює". Я взяв швабру і табличку і пішов в туалет. Спочатку я повісив табличку на двері і зайшов в туалет. У туалеті біля пісуарів стояв хлопець років 20-21 і робив свої справи; треба сказати, що його джинси були спущені до колін, і я міг бачити його м'язисті ноги і попу в білих обтягуючих трусах. Сам не знаю чому, але мій член почав вставати і я хотів уже піти, як хлопець сказав: "Чого стоїш прибери тут" і показав на туалетний папір під пісуарами.

Хлопець повернувся до мене обличчям, і я побачив його значних розмірів причандали, що випирали з під трусів. Я нахилився і почав збирати папір. Моє обличчя виявилося в десяти сантиметрах від його паху, і я мимоволі дивився на його чоловічий скарб.
Хлопець повільно став натягувати джинси, але застібати їх не поспішав. Мій член вже стояв щосили і якщо я встану, то хлопець неодмінно побачить мій член, що встав, тому я не поспішав з прибиранням. Як раптом хлопець сказав: "Іди прибери в кабінці". Я встав і швидко повернувся до нього спиною, так що він нічого не помітив, увійшов в кабінку і зачинив двері. Кабінка була чиста, і я вирішив почекати, поки мій стояк заспокоїться, опустив кришку унітазу і сів. Через хвилину двері кабінки відкрилася, і тільки тоді я згадав, що не закрив двері на засувку, увійшов цей хлопець, закрив за собою двері і запитав: "Смоктати будеш"? Не дочекавшись моєї відповіді, він спустив джинси і труси і переді мною виявився чисто поголений лобок і його стояк, десь 19 - 20 сантиметрів в довжину. Я не знав, що мені робити і промимрив у відповідь, що я не хочу. Хлопець розсміявся і сказав: "У перший раз ніхто не хоче" і підійшов до мене в притул, так що його член уперся мені в підборіддя. Тут я схопився, відкрив двері і вибіг з туалету і побіг в службове приміщення, там я зустрів старшого і він запитав: "Чого так довго"? Я збрехав, що засмітився унітаз, і я його прочищав.

До цього часу моя зміна закінчилася, і я швидко переодягнувся і поплентався додому. На вулиці нікого не було, так як було вже пізно. Як тільки я майже дійшов до метро, до мене хтось підскочив ззаду і ткнув чимось в спину і сказав: "Не рипайся, а то гірше буде". По голосу я дізнався хлопця з туалету, і я пішов з ним. Він насунув мені на очі капелюха, і я нічого не бачив.
[#8371207] 08 Jan,17 13:23 [Ответов: 4]  Рейтинг: -4 [Abuse]


Мною только что был занят очень редкий. Вид "ватника совеьикуса" их в мире осталось чуть больше десятка особь купила бутылку водки медвежий угол затем уложилась след его был потерян
[#8371126] 08 Jan,17 10:49 [Ответов: 2]  Рейтинг: 3 [Abuse]


Це було в туалеті, з кабінками з високими дверима, яких було багато в місті. Я був в середній з 3 кабінок. Стоячи на горщику, дрочив свій, і дивився хто зайде в кабінки поруч.

В одну з них зайшов мужик, нацмен, років за 40, не красень ... Я подивився і вже думав злізти з горщика, але вирішив подивитися все ж що у нього - і остовпів ...

У нього був величезний - супер член! Дуже товстий! Я ніколи не бачив таких! Не дуже довгий, см -17-18. АЛЕ товщини см -7-8 !!! Це природно заінтригувало і зацікавило - він поманив до себе у кабіну, і я перейшов до нього. Взявши в руку його член - його було не обхопити пальцями! Тримаючи такий болт в руці - це дуже збуджувало ... Він став дрочити мені, а я йому. Потім я нагнувся і взяв у нього в рот - охуенний кайф - коли така елда виявляється в роті! Відчуття дуже незвичайне - не якийсь-то хуйок - а грубезний член, з залупой ще товщі стовбура смокчеш! Він посмоктав мені ... Але в кабіні не було гачка і ми перейшли в іншу, щоб можна було закритися. Там знову посмоктати взаємно. Потім я повернувся до нього задом ..., і він наслюнів свій член став вставляти його в мене ... Це непередавані відчуття, коли така здорова хуіна вставляється тобі в очко!

Знаючи свої розміри він робив це дуже обережно, тихенько, вводячи по сантиметру, і даючи очку звикнути - інакше це не витримати було б. Вводячи поступово він увійшов весь в мене, при цьому гладив мене за стегна і дрочив мені член! Це було охуенно приємно, чесно зізнаюся. І почав мене йібать, коли він вводив - було дуже приємно від відчуття що щось велике, товсте входить в мене, розсуваючи очко всередині! А він тримаючи мене за стегна вставляв свою єлду в мене - натягуючи мене на свій болт!

А коли робив рух виймаючи з мене - то теж відчувалося, як по очку йде товста штука, але ще приємніше було коли він входив в мене - відчуття руху товстої головки в очку! А все це, як мене йебе такий грубезний член, зверху спостерігав якийсь хлопець, який, виявляється зайшов в середню кабіну, і вставши на горщик милувався цим видовищем.
Якщо йому було видно зверху, який болт мужик вводить і витягує з мене - то це було чарівне видовище! У мене стояв природно колом член, і він спустив в мене, сдрочів мені і ми розійшлися.

Через пару років, я зустрів його на вокзалі «Київ-Пасажирський», і побачивши знову цей болт, ми пішли в парадняк, в ліфт. Було вже дуже пізно, в будинку ніхто не ходив, ми піднялися на ліфті трохи, натиснули "стоп", зависнувши між поверхами і зайнялися сексом ... Я подрочів трохи йому рукою і присів. Помилувався на величезний, товстий член перед моїм обличчям, і взяв у нього в рот і посмоктав йому, насолоджуючись від відчуття такого болта в роті!

Коли рот весь "забитий" величезним хуем! Він посмоктав мені і хотів щоб я спустив йому. (Ймовірно, у нього з усіма виходило так, що все, естетсвенно, хотіли щоб він їх мав - а йому "радості» не робили)

Але і мені, звичайно, не хотілося кінчати першим, а хотілося, щоб він поимел мене. Я знову, як і в перший раз, повернувся до нього спиною, і він знову вставив свою товстелезну елду в мене і виебал в ліфті. І знову я відчув це почуття, коли відчуваєш, як товста головка розсовує очко всередині, входячи в тебе !!!, йде в тобі, розсуваючи кишку, і впирається у щось .... Це звичайно особливе відчуття - член см.7 - 8 в діаметрі в очку! Він наспускал в мене море сперми, і я вийшовши з парадної, тут же в сквері присів "вичавити" з себе її. Щоб не текла по ляхам ...
[#8371177] 08 Jan,17 10:29 [Ответов: 8]  Рейтинг: -11 [Abuse]


Анкету заполняем
1. Роняли ли Вас в детстве на пол?
2. Бились ли Вы головой о стену?
3. Состоите ли Вы на учете в психиатрической лечебнице?
4. Живет ли в Вашей квартире Барабашка?
5. Верите ли Вы в коммунизм?
6. Верите ли Вы в гороскопы?
7. Верите ли Вы в хиромантию?
8. Обращались ли Вы за помощью к экстрасенсу?
9. Кажется ли Вам, что за Вами все время кто-то наблюдает?
10. Пропадают ли вещи в Вашей квартире за время Вашего отсутствия?
11. Вокруг Вас одни враги?
12. Слышите ли Вы непонятные шумы или шорох в своей голове?
13. Являетесь ли Вы заядлым спортивным болельщиком?
14. Верите ли Вы, что Вас могут сглазить?
15. Попадали ли Вы в авиакатастрофу?
16. Считаете ли Вы, что инопланетяне среди нас?
17. Верите ли Вы, что Алан Чумак может с телеэкрана заряжать воду?
18. Увлекались ли Вы токсикоманией или наркотиками?
19. Верите ли Вы в жизнь после смерти?
20. Считаете ли Вы, что все грешники попадут в ад?
21. Верите ли Вы, что все человечество произошло от Адама и Евы?
22. Если дорогу Вам перешла черная кошка, меняете ли Вы свой маршрут?
[#8370889] 08 Jan,17 09:12 [Ответов: 4]  Рейтинг: -2 [Abuse]


Эй битард обсос вонючий
Ссаный лох и сыч ебучий
Не видать тебе ни тянки
Ни друзей ни денег в банке
Потомучто ты обсос
Никому не нужный пидор
Хуй сосешь по жизни чмо
Всем завидуешь как гнида
Ты орешь про тнн
И мечтаешь трахнуть шлюху
Но не дали даже там
Только напихали сгухи

Ты битард омежка
Ты битард
Тупой омежка
Ссаный лох и чмо
Жри дерьмо
Давай братишка
Нука на колени мразь
Принимай струю урины
И скажи спасибо тварь
Что тебя еще помыли!

Ты битард омежка
Ты битард
Тупой омежка
Ссаный лох и чмо
Жри говно
Давай братишка

Нука петушок
Пасть открой
Глотай не плюйся
Вот покушал молодец
Ладно чмырь, иди тусуйся.
[#8370915] 08 Jan,17 01:29 [Ответов: 3]  Рейтинг: -5 [Abuse]


Аноны, как начать хайпить?
[#8370676] 07 Jan,17 21:32 [Ответов: 2]  Рейтинг: -2 [Abuse]


В связи с нашествием тредов про трапов, решил посмотреть и с вами поделиться. Чур не матать и смотреть до конца. Такое условие моего треда.
[#8369349] 07 Jan,17 21:13 [Ответов: 12]  Рейтинг: 4


[#8370202] 07 Jan,17 21:12 [Ответов: 4]  Рейтинг: 0


Двух великих болгарских певцов ртом дуэт
Арамисы, как бы вы отнеслись, если бы Филипп Киркоров и Мразиш спели бы дуэтом? Мне кажется, этот номер имел бы успех и стал бы достаточно обсуждаемой темой. Мне кажется, их продюсеры могли бы договориться, если, конечно, у всех участников трагикомедии хватит на это чувство юмора.

В этой связи встает вопрос выбора песни. Что бы вы предложили?
[#8370335] 07 Jan,17 18:11 [Ответов: 4]  Рейтинг: 1 [Abuse]


Дозвольте вам повідати, панове, сьогодні вранці зі мною сталася найнеприємніша подія, що спричинила за собою цілий сонм огидних роздумів не найбільш приємного толку. У ранній час, навідавшись до вбиральні, я зробив, вибачаючись за непристойну вираз, акт дефекації, при якому, до свого неймовірного жаху, невимовного ніякими епітетами виявив, що мій дітородний орган знаходиться в дієздатному стані і уперся своїм навершиєм в ободок ватерклозета ...
Я мужоложец ?! При цьому моя свідомість відвідало чуже моїй орієнтації зловісне бачення, в якому мене невтомно сношалі самим не переданим чином особи негроїдної зовнішності, що послужило моєму негайному непритомного припадку. Коли я мав можливість прокинутися, мою увагу привернула студенистая калюжка насіння на підлозі і пару блискучих крапель на статевому члені. Тепер я несамовито боячись наступного випорожнення і не бажаю навіть вживати їжу ...
Слава Україні!
[#8370233] 07 Jan,17 14:38 [Ответов: 13]  Рейтинг: -12 [Abuse]


[#8370120] 07 Jan,17 13:40 [Ответов: 4]  Рейтинг: -2


Якось одного разу ми майже всім класом дружно бухали у нашого друга на хаті (всім було по 16, і хлопці і дівчата). Один з присутніх сильно перебрав і обблювался, коли він закінчив, хлопці кинули його в ванну, побризкали на нього холодною водою, а потім поклали в сусідню кімнату спати.

Так ось. Я сама не знаю чому зайшла провідати його, лежав він в одних трусах ...
І тут мені в очі кинувся член, злегка вивалилися з його трусів. Я збудилася, почала тихенько приспускати з нього труси, потім встала раком, прямо попою в бік дверей, а сама смоктала п'яному товаришеві. Його член стояв, але він не прокидався, а може просто не хотів прокидатися ...

Раптом, я почула як ззаду відчиняються двері, я застигла в такій позі з хуем у роті, почервоніла, я просто була готова крізь землю провалитися ... І тут, я відчула як моя спідниця піднімається, і щось лізе до мене в попу. Як ви вже зрозуміли, зайшов ще один мій друг ... Я думала мені буде дуже боляче, але до счатью член пройшов в дупу на ура, ну і звичайно той хлопець слиною його змастив.
Він почав мене довбати як сучку, зі ляпасами і стогонами, від таких стогонів той якому я смоктала прокинувся, спочатку в шоці сахнувся від мене, а потім скінчив кудись на ліжко, і незабаром кудись взагалі пропав ... Мені було не до нього...

Почувши мої стогони, прибігли інші учасники пиятики, на мене тут же накинувся один з хлопців, схопив за голову, увігнав член мені в рот, і почав довбати так, що я шльопала носом об його волосатий і спітнілий лобок, а мої слюні хлюпали і розліталися в різні боки, тим часом, той хто трахкав мене в жопу змінився, і мене їбав вже інший ... Краєм ока я побачила - зайшли в кімнату подруги ... Ви б бачили їхні очі ... на власні очі побачивши таку оргію, вони поспішно втекли .
Отож, відтворюю загальну картину. Я стою роскоряком, між двох хлопців, один довбає мене в рот на швидкості, інший точно так же в сраку, причому так швидко, що я відчувала як коливався целюліт на моїй жопі ... Ще троє хлопців стояли поруч і дрочили в очікуванні своєї черги . І тут, той хто трахкав мене в сраку, почав ще й смачно шльопати мене по жопі, мені стало так кайфово ... Я спочатку пару раз пернула, а потім почала відчувати ускладнення в прямій кишці ... І ось щось тепле почало підходити до мого анусу, в якому на даний момент знаходився хуєць, Раптом цей хлопець різко відскочив (видно відчув тепле гівно на своєму члені) і з моєї дупи спочатку почав виливатися жовтуватий пронос, а потім пару какашулечек більш коричневого кольору. Це сталося в одну мить, я від такого природно вже продовжувати не хотіла, навколо мене хтось кричав, хтось побіг блювати ... Взагалі сумне видовище ... Але той хлопець який трахкав мене в рот, ніяк не хотів закінчувати, я спробувала вирватися, і в підсумку впала прямо жопой на своє ж гівно, відчувши цей жахливий запах проносу, і відчувши неприємний присмак пітної волосні і сечі у роті (після члена), я тут же блеванула, обблевала себе й підлогу ... Забігли всі інші, вже на кіпіш, почали мене піднімати, потім вдерся господар квартири, схопив мене за волосся і вигнав в під'їзд, напівголу, обісрану і оббльовану (благо було літо) ... у під'їзді я втратила свідомість біля сміттєпроводу, прокинулася рано вранці, десь годині в 6, не знаю що робити ... Добре хоч що моя найкраща подруга мене не кинула, спасибі їй велике, у неї вдома нікого не було і я змогла отямитися і переодягнутися.
Слава Україні!
[#8370152] 07 Jan,17 13:40 [Ответов: 21]  Рейтинг: -23 [Abuse]


[#8370176] 07 Jan,17 13:30 [Ответов: 0]  Рейтинг: -1


чего добились корзинки
вроде вас в свое 24-26 лет
если тут есть такие отписываемся
я вот купил дорогую иномарку
Лансер Х на автомате
непревзойденная внешность
большая радиаторная решетка
скошенные фары
глубокие колодца прборов
массивная понель
стекло под большим наклоном
в 2007 ММС сделали прорыв в автомобилестроении
создав авто красивее которого нет до сих пор
я еще не встречал кому бы он не нравился
авто легенда мыдолжны гордится
что живем в одно время с автомобилем
легендой посдежнее авто миллионник из новых
его можно будет передать внукам
когда приора 2020 года расспется и сгниет
я сувствую статус и уважение на дороге
можно стоять на зеленый
и ниодна сука не посигналит
можно парковать
перекрывать выезды
ии все будут проходить аккуратно
мимо чтоб не упасть и не пацарапать
быдло боится дорогих авто
карзины вроде вас провожают
его взглядом каждый раз мечта
что и у тебя будет такое
авто когда-нибудь
но нет не будет
а я купил его себе на свое 26 летие
сделал подарок дорогостоящий
на свой ДР 16 декабря
вобщем
дискасс
[#8368825] 07 Jan,17 13:06 [Ответов: 17]  Рейтинг: -4 [Abuse]


Ця історія сталася зі мною в Київі, навесні 2016 року. На вулиці було тепло, співали птахи, сніг вже давно розтанув, і на деревах стали розпускатися бруньки.

Була субота, і я вирішив прогулятися в парк. Перед тим як вийти на вулицю, я сходив в душ сполоснути і підготувався (на випадок сексу). Одягнув мереживні трусики жовто-блакитного кольору, чорні вузькі штани та коротку майку. Спеціально зробив так, щоб мереживні трусики визирали з-під штанів.

Прийшовши в парк, я сів на лавку і став слухати спів птахів і дивитися на перехожих. Найбільше мене в парку цікавили хлопці. Що проходять повз мене. Раптом я побачив двох поліцейських, які патрулювали парк. Вони були молоді, симпатичні, їх чорна форма підкреслювала їх спортивні тіла і обтягували їх. Я вирішив привернути їхню увагу до себе. Коли вони стали підходити до мене ближче, я вирішив, що пора діяти. Я просто-напросто став на них дивитися пильно. Вони побачили, що я на них дивлюся, і вирішили підійти до мене. Поки вони підходили, я не спускав з них очей і звернув увагу на їх мотні, які випирали дуже пристойними буграми.

Коли вони підійшли до мене, один з них представився, це був молодший лейтенант (другий поліцейський теж був в тому ж званні), і він попросив пред'явити документи. Документів у мене з собою не було, тоді він запропонував пройти з ними для з'ясування моєї особистості. Я відмовився з ними йти
Другий поліцейський взяв мене під руку і підняв з лавки, і ми пішли в сторону, де була покинута частина парку.

Відійшовши від стежки парку в глиб занедбаній частині, щоб нас не було видно, ми раптом зупинилися. Поліцейський, який мені представився, надів на мене наручники і запитав:

- Подобається?

- Що? - запитав я.

- Хуї смоктати і йібатися? Я ж бачив, як ти на нас дивився, особливо на наші мотні.

- Ні.

- Та що ти з ним няньчитися! - Сказав другий.

Другий поліцейський обійшов мене ззаду, простягнув руки вперед до ременя і розстебнув його, потім розстебнув штани. Ті миттєво впали, і я почув за спиною голос другого поліцейського.

- Ой, як цікаво! Які гарні трусики ... - і поплескав мене по попі. - Серьога, дивись, а він і правда любить йібатися з хлопцями і смоктати хуї.
[#8370028] 07 Jan,17 12:41 [Ответов: 13]  Рейтинг: -11 [Abuse]


А я вас ненавижу нахуй. Вы тут всех кругом считаете кругом быдлом тупым. Типа мы нитакиекаквсе. Книжки умные читаем. Философии всякие. А сами не можете в элементарные вещи. Один спрашивает как в больнице говно сдать на анализы, другой с людьми в реале общаться не умеет, другие поехавшие нахуй в дурке лежали. А некоторые вообще в жопу долбятся, фу блять.
[#8369228] 07 Jan,17 08:47 [Ответов: 29]  Рейтинг: -27 [Abuse]


И при этом вожди этого ублюдочного недогосударства еще имеют наглость требовать от граждан лояльности, требуют от граждан погибать за офшорные счета и "хатынки" в Швейцарии
http://glavnoe.ua/news/n295097
В связи с тем, что государство вообще не обеспечивает раненых бойцов элементарными средствами личной гигиены, волонтеры вынуждены просить помощь у харьковчан

Сейчас обязательно комнатный герой виртуальной свиносотни поставит 32 минуса с разных IP
[#8368676] 06 Jan,17 16:31 [Ответов: 22]  Рейтинг: -19 [Abuse]


Иностранцы на русской зоне
[#8368847] 06 Jan,17 16:25 [Ответов: 0]  Рейтинг: 1


Контрабасы ебаные недочеловеки
Тупое мясо, служивое быдло, безмозглые овощи. Все тянки сука на них вешаются "он же военный" "квартиру получит" "зарплата большая". Как не познакомлюсь с тянкой винтернете то всегда найдется долбаеб-контрактник, котороый тоже ей пишет и она меня френдзонит, а потом ебется с этой служивой мразью,фоточки и все такое.

Сам служил, но сука не не хочу пиздовать в армию по контракту, за то все мои знакомые в нее поперлись, ебанутые дегенраты. Разве они не понимаю что после 2020 когда кончится реформа, их нахуй пнут из армии, и не будут больше с ними заключать контракты, только краткосрочные на 6 месяцев, в качестве пушечного мяса, их не будут брать в ВЧ, им не датут квартиры,они не смогут ебалить в дежурке, проебываясь в наряде....но хуй им че объяснишь, "работы же нет" "только ментовка или армия" уууу сука.

Придет после 20года весточка командирам частей от Шойгу, мол нада штат сократить, и как вы думаете кого выпнут первыми? офицеров...нееет сука...офицеры своих не выгоняют...наемников этих ебаных, всю эту контробасную шелупонь в расход, и все нахуй закончилась блять жизнь труВояки, ни тебе квартиры, ни льгот, поимели и пшелНахотседава, а на их места наберут срочников и все, те вообще рабы на год.

Тянки тоже дуры, рожают от этих долбаебов, в надежде что будут сидеть дома и нихуя не делать. Они еще не знают что скоро будут жить хуже грузчиков. Но это еще хуйня,...даже сами телки хотя по контракту в армию идти. Пиздец блять.

Если их выкинут, а их выкинут, это будет пиздец, толпы быдла, без знаний как нужно на гражданке с людьми общаться, ищущего работу, они же только и умеют что с автомата стрелять, кем они будут....а я скажу кем они будут, они пополнят другую армию....армию АУЕ, Это все равно что если устроят всероссийскую амнистию, и толпы зеков выйдут на свободу в один день.


Контрабасить это пиздец, это связать себя по рукам и ногам, поставить крест на дальнейших возможностях,только было идет служить, потому что много ума не надо, особенно в боевой части, сидишь уткнувшись в телефон и ждешь пока зарплата упадет, паразиты общества кароче.
[#8368803] 06 Jan,17 15:46 [Ответов: 2]  Рейтинг: -4 [Abuse]


Вашингтон надавит на Порошенко так, что мало не покажется
У США есть разные инструменты давления на Порошенко, чтобы сделать украинского президента более сговорчивым по Донбассу.
Международные финансы как минимум. Полагаю, что есть куда более действенные инструменты по сравнению, с которыми вот эти пока еще непонятные пленки Онищенко покажутся этой администрации детским лепетом. Наши трансатлантические друзья и партнеры смогут продемонстрировать действующей украинской власти очень быстро, что нужно быть сговорчивее. Не зря ведь на последней международной конференции по офшорам даже на плакате был изображен Порошенко – один из главных фигурантов этого всего. Ниточки от всего этого дела находятся в руках в Вашингтоне. При желании за них могут так начать дергать, что мало не покажется
http://www.politnavigator.net/vashington-nadavit-na-poroshenko-tak-chto-malo-ne-pokazhetsya.html
[#8368778] 06 Jan,17 15:16 [Ответов: 25]  Рейтинг: -28 [Abuse]


Анального позора тред
Блять ,сейчас опять посрал и вдруг жопу так защипало ,что прикоснутся больно ,а сру уже 8 раз за ночь ,еле-еле помыл и пошел у мамки мазь для жопы просить ,она так посмотрела на меня и спрашивает:
-А ты точно ничего в жопу не сувал?
-Нет
-Ну эту штуку я у тебя нашла
-(ЛОЖЬ) Да нет ,не сувал
Вроде поверила, но блять мазь мне дает и спрашивает :
-Ну точно жопу не наяривал ?

Как думаете она поняла ?Еще там батя в сортире сидел и все слышал .Что мне теперь делать ?Может ли у меня быть геморрой ,мне всего 22 года ?
[#8367699] 06 Jan,17 10:06 [Ответов: 7]  Рейтинг: 3 [Abuse]


[#8367047] 06 Jan,17 00:40 [Ответов: 0]  Рейтинг: 1 [Abuse]


Не знаю почему, решил тут поиграть в САМП. Вспомнил как раньше было весело, как аноны за фермерков гоняли петушню и школьников, как врезались в небоскребы, угоняли у мусаров машины, катались на поезде и устраивали автопробеги, вот это все.
Так вот на этот раз мой выбор пал на мод Криминальная Россия, кто не знает, там все заделано под Рашку, карта совсем другая, два города - Южный и Арзамас, машины модифицированные. Режим РП в общем то. Надо типа роль отыгрывать, в начале батрачишь как конь на шахте или еще где, ну и постепенно поднимаешься. Ну я хуярил хуярил и меня это заебало, я создал нового перса, тянку по имени Диана Камшотова. И знаете что? Я только появился, как уже меня катает какой то поднявшийся еблан на двухсотом Лендкрузере и подкидывает мне баблишко на телефон и шмотки. А еще один еблан позвонил по телефону и предложил встретится. И на мое согласие (PROFIT же!) он выслал личного водителя! Который кстати тоже игрок, отыгрывающий роль. Ебать я лолировал как поехавший. Обожаю в играх играть за ненужных. Даже в какой нибудь корейской гриндилке можно развести спермотоксикозную школоту на голду и шмот. Всегда так делал и эта страта не подвела в очередной раз. Стало намного интереснее играть.
[#7906970] 05 Jan,17 23:54 [Ответов: 592]  Рейтинг: 3 [Abuse]


Эй ты, вонючая хуета из сибири, 1982 вроде года рождения, кукарекающая про старые добрые времена в 90х! И ты, вонючий областной петух, подсчитывающий цены на киловат электроэнергии и бугуртящий про школьников! Вы, оба, вы мразь! Мне пиздец противно и стыдно за вас, что люди моего возраста могут быть настолько тупыми и кончеными уебанами.
[#8365977] 05 Jan,17 22:25 [Ответов: 7]  Рейтинг: -5 [Abuse]


кукареку
Купил себе тортик, буду клевать его на параше, тут моё место.
[#8360042] 05 Jan,17 19:55 [Ответов: 5]  Рейтинг: 4 [Abuse]


Давеча узнал новое для себя модное слово - "Флетчинг". Это когда самец кончает самке в анус, затем высасывает свою кончу из ануса (как вариант через соломку), бултыхает кончей у себя во рту, и затем передает ее самке рот-в-рот. Или самцу, как вариант. Что думаете, фантазировали когда-нибудь о таком?
[#8366464] 05 Jan,17 19:28 [Ответов: 4]  Рейтинг: -2 [Abuse]


О Великий Пророк Юристух! Прошу тебя, не уходи с Апачана, ибо ты несешь Добро и Просвещение!
Благодаря твоим наставлениям, я, как и ты, решил покончить с пагубным пристрастием к никотину, а также алкоголю, который разрушал мое тело и разум. С 20.12.2016 я живу в полнейшей трезвости, занимаюсь своим здоровьем и много размышляю. Надеюсь, Бог даст мне силы не сойти с этой дороги, ведущей к Счастью.
Благодарю тебя, Юристух, за то, что ты помог мне осознать столь важные для меня истины и принять верное решение. МИР твоему дому!
[#8363465] 05 Jan,17 15:12 [Ответов: 5]  Рейтинг: -7 [Abuse]


Савчинко
Аноны, а что с Савченкой? Помнится, тут аноны восторгались этой великой героиней, считали ее символом, русне там дали пососать и прочее. Так а где она сейчас? Жива еще? Чем занимается?
[#8364951] 05 Jan,17 00:32 [Ответов: 47]  Рейтинг: -16 [Abuse]


Вес дэнь кайфуем брат, водка вино, пиво салат!
[#8365387] 04 Jan,17 23:04 [Ответов: 0]  Рейтинг: -2 [Abuse]


Мирзасти тред
Норкоманы, а про бойца Мирзаева тред никто не создал чтолей? Я просто пару часов назад немного протрезвел от 5 дневного алкомарафона. Этого питуха мирзаева избили битами и выстрелили из травмата несколько раз в лицо. А мирзаев это то тип, которые года 4 назад убил пацана с одного удара и этому мирзаеву дали за убийство 2 года, но он один год отсидел и его отпустили. А дерется мирзаев круто, тут уж ничего не скажешь, но теперь вряд ли он вернется в спорт. Покалечили его конкретно, возможно стреляли по глазам.
[#8364983] 04 Jan,17 22:57 [Ответов: 18]  Рейтинг: -9


Мне кажется, люди живущие в Сибири и на Урале умственно неполноценны. Про Сибирь на счет акцента не скажу, но слышал уральский акцент, и вот это пиздец. Кто хочет заценить, послушайте Влада Некрасова, у него еще лайтово, ведь он журналист и общественный деятель, много пиздит языком. А что касается Сибири, то там живут какие-то дремучие люди, припизднутые по своей хуйне на всю голову. Однажды общался с типом из Кемеровской области, и он все бугуртил, что в Москве агрессивные люди, а в чем именно? - да не пропускают его, видите-ли, блядь, на дорожке. Затирал, что у них мол два человека чтобы разойтись один другого ждет, а в ДС все прут друг на друга. О том, что два человека могут нормально разойтись даже на узкой дорожке просто чуть убрав плечо назад в Сибири не догадываются. Толи там все настолько бухие, что их кренит и разойтись не монут, толи дохуя быдла и АУЕ петушни, и все боятся, что при проходе двух людей навстречу может начаться рамс. Когда вижу людей с севера, часто вспоминаю Жирика. Он хоть и ебанутый, но про то, что на севере, в частности на Урале, люди наглухо тупые, был абсолютно прав.
[#8364146] 04 Jan,17 16:46 [Ответов: 18]  Рейтинг: -2


общаги тред
Аноны, давайте вспомним как мы жили в общаге когда были студентами.
Все общажные замуты, как гнули тней, как разводили молодняк.
Первые пыхи "косяков".
Кто помнит такие застолья как на пикче.
Когда из дому таришь сумки домашкой прешь в общагу.
Потом кого то прешь за домашку.
[#8364419] 04 Jan,17 12:10 [Ответов: 6]  Рейтинг: -8 [Abuse]


Почему не поступает свежих анусов? Что никому не нухны деньги?
[#8363620] 04 Jan,17 06:47 [Ответов: 8]  Рейтинг: -2 [Abuse]


палю годноту
сорь в вдурове, но я скоро скончаюсь от обезвоживания, так что перед кончиной, лол, делюсь с братишками ликами юных нимф http://vk.com/no_po
[#8363890] 03 Jan,17 23:32 [Ответов: 2]  Рейтинг: -6 [Abuse]


Вопрос
Привет, аноны.
Поймал себя на том, что испытываю половое влечение к куну на этом видео. Я гей?

[#8363645] 03 Jan,17 21:12 [Ответов: 6]  Рейтинг: 4 [Abuse]


Воспоминаний тред
[#8363493] 03 Jan,17 16:49 [Ответов: 3]  Рейтинг: -3 [Abuse]


петухи народов мира
Али отрубил петуху голову, руки дрожат?.Коми-зырянская пословица.

Без индейского петуха, без борзого кобеля — не помещик.Русская пословица.

Вещее петухом запело, резвые ноженьки подкосилися.Русская поговорка.

Всякий петух громче всех поёт у себя в курятнике.Армянская пословица.

Где курицы — красавицы, там и петухи — молодцы.Русская пословица.

Где петух — там и деревня, где собака — там и дом.Финская пословица.

Гордый петух стареет облезлым.Русская пословица.

Даже там, где нет петуха, начинается день.Африканская пословица.

Для курицы петух наставник. Черкесская пословица.

Добрый петух в любом курятнике споёт.Мексиканская пословица.

Дошли до глухого вести, что украли петуха с насести.Русская поговорка.

Драчливый петух голенаст живёт.Русская пословица.

Драчливый петух жирен не бывает.Русская пословица.

Драчливый петух своей смертью не умрёт.Русская поговорка.

Думают думные люди, думает индейский петух.Русская пословица.

Если заставишь утку кукарекать вместо петуха, не услышишь кряканья.Тайская пословица.

Еще не петух, а уж кричит «кукареку».Армянская пословица.

Женины деньги петухом в горле запоют.Русская пословица.

Женится петух, а прихорашивается курица.Турецкая поговорка.

Жить как петух на откормке.Французская пословица.

Запел соловьём, да кончил петухом.Русская поговорка.

Запоёт петух или нет — всё равно солнце взойдёт. Ассирийская пословица.

Засветло найди пристанище на ночь; утром, когда запоют петухи, погляди на небо.Китайская пословица.

И петух на своём пепелище храбрится.Русская пословица.

И петух свои часы знает.Русская пословица.

И стар — да петух, и молод — да протух.Русская пословица.

Из молодых да ранних: петухом кричит.Русская поговорка.

Иным покликом наседка цыплят скликает, иным петуха на коршуна призывает.Русская пословица.

Искал обороны петух у вороны.Русская поговорка.

Каждый петух своим голосом поёт.Русская пословица.

Как старый петух кукарекает, так и молодой повторяет.Американская пословица.

Какой петух раньше запоёт, тот первым и ястребу достанется.Финская пословица.

Когда жареный петух клюнет.Русская поговорка.

Когда курица кукарекает как петух, её режут!.Арабская пословица.

Когда много петухов, куры не несутся.Китайская пословица.

Когда речь держит лисица, пусть её хорошенько обдумают петухи. Албанская пословица.

Кому счастье, у того и петух несётся.Русская пословица.

Кто берёт в проводники петуха, тот ночует в курятнике.Турецкая пословица.


Кто ставит на петуха, тот весьма рискует.Мексиканская пословица.

Курица в серёжках, а петух в сапожках.Русская поговорка.

Курица поёт, потому что хочет петуха.Португальская пословица.

Курице не быть петухом, а бабе мужиком.Русская поговорка.

Куры не должны кудахтать, когда петух дома.Африканская пословица.

Лесного петуха хоть из золотого блюда корми — всё равно в лес улетит. Индонезийская пословица.

Лисе нет дела, сколько стоит петух. Азербайджанская пословица.

Лошади работа — петуху еда.Латышская поговорка.

Лучше быть клювом петуха, чем хвостом быка.Японская пословица.

Лучше воробей в руке, нежели петух на кровле.Русская поговорка.

Мокрая курица, а тоже петушится.Русская поговорка.

Не к добру курица петухом запела.Русская поговорка.

Не жди яиц от петуха. Удмуртская поговорка.

Не робей, воробей, с петухом дерись.Русская поговорка.

Hет мира в курятнике, где петух молчит, а курица кричит.Итальянская пословица.

Ни один петух не считает свои шпоры тяжёлыми.Африканская пословица.

Ошпаренный петух от дождя убегает.Чешская поговорка.

Петух — не часы, а время указывает.Русская пословица.

Петух кричит и в утробе своей матери.Арабская поговорка.

Петух не клюнет, мужик не перекрестится.Русская поговорка.

Петух не снесёт яйца, а турок не станет человеком. Румынская поговорка.

Петух прокукарекал, а там хоть не рассветай.Русская пословица.

Петух храбр на своей навозной куче.Английская пословица.

Петух, и тот цыплят кормит. Черкесская пословица.

Петухи зори не проспят.Русская пословица.

Петуху ячменное зерно жемчужины дороже.Русская пословица.

Петуху ячменное зёрнышко дороже алмаза.Португальская поговорка.

Поп да петух и не евши поют.Русская поговорка.

Смотрите за своими цыпочками: петух на воле.Мексиканская пословица.

Там, где много петухов, утро наступает поздно.Турецкая пословица.

Только поп да петух такие дураки, что до рассвета поют.Украинская пословица.

У всех петухов должна быть расчёска.Нидерландская поговорка.

У дурного петуха — дурная и песня.Украинская поговорка.

У хорошей хозяйки и петух несётся.Украинская пословица.

Утро наступит, даже если петух не запоёт.Французская поговорка.

Хорош голос у петушка, да у соловья лучше.Цыганская пословица.

Хороша уха из петуха.Русская поговорка.

Хорошая хозяйка из петуха уху сварит.Армянская пословица.
[#8363221] 03 Jan,17 11:07 [Ответов: 0]  Рейтинг: 2 [Abuse]


Мда, и опять я улетел в бан. И видимо, опять на полгода. И опять надо будет бегать от одного ip к другому. Как меня это заебало.
Улетел в баню "За употребление пикрандомом". Ну пиздец.
[#8362342] 03 Jan,17 00:58 [Ответов: 28]  Рейтинг: -5 [Abuse]


много тредов с историями зашкваров. Как кто-то обосрался, мамка спалила за дрочкой... Но это все понятно.
А какие у вас были неловкие ситуации, случившиеся не по вашей вине? Нас например в 4 классе проверяли на глистов, водили весь класс шеренгой в кабинет, брали мазок и тд. Но самое интересное не это, а то, что через три дня после этой занимательной процедуры, в класс пришла медсестра, и торжественно перед всеми объявила у кого из класса тест на глистов положительный. В этом списке оказались 2 человека: один детдомовский чухан, которого в это время не было в классе. И ваш покорный слуга. Реакция 11 летних уебанов на такую новость я думаю можно оставить без комментариев.
[#8361967] 02 Jan,17 22:57 [Ответов: 10]  Рейтинг: 7 [Abuse]


[#8362582] 02 Jan,17 20:44 [Ответов: 0]  Рейтинг: -1


Идите ка вы все на хуй!
[#8362288] 02 Jan,17 19:27 [Ответов: 3]  Рейтинг: -4 [Abuse]


Зашёл после долгого отсутствия
А здесь всё по прежнему, как я погляжу. Братишки, были ли вины за последние года полтора, типа нигерия-куна или лученко с газ-куном или хотя бы меня?
[#8362205] 02 Jan,17 19:25 [Ответов: 2]  Рейтинг: -1 [Abuse]


Душевно
[#8362297] 02 Jan,17 18:38 [Ответов: 1]  Рейтинг: -1


Твоя мать блядь. Соси ноги, выкидыш.
[#8361900] 02 Jan,17 11:37 [Ответов: 1]  Рейтинг: -1 [Abuse]


Хуле ты меня банишь, пидор? Я твою маму в жопу ебал, петух ты комнатный
[#8361863] 02 Jan,17 11:06 [Ответов: 3]  Рейтинг: -2 [Abuse]


Может кто потестить? А то я немножко ссу
[#8361200] 01 Jan,17 19:09 [Ответов: 0]  Рейтинг: -5
Страницы: #1   #2   #3   #4   #5   #6   #7   #8   #9   #10   #11   #12   #13   #14   #15   #16   #17   #18   #19   #20  


Реклама