Вы не можете оставлять посты и комментарии еще 30 минут
15:50
Гей-гетто: ПОЧАЛОСЯ!!! 

Я сам досить гарний: ріст 170, стрункий блондин, маленька пружна попка, довгі стрункі ноги, талія тонка ... взагалі на мене завжди звертали увагу дівчата ...

Але зараз не про це. Я розповім як я втратив анальну невинність.

Я щоп'ятниці ходжу танцювати в клуб. І там на мене весь час дивиться один хлопець. На вигляд він грубий і агресивний, і здається бандит.

Так ось. Приходжу я в черговий раз в цей клуб (більше ніколи туди не піду!), Випив трохи пива, танцюю. І потрібно мені було "піти відлити". Заходжу я в туалет. Відчуваю за мною хтось йде. Тут мене цей хтось різко хапає за талію і затискає рот. Я почав вириватися, але повалив мене на підлогу і став зривати з мене одяг. Я відчував його член через брюки. Він лежав на мені і шепотів мені у вухо:

  • Нічого, дитинко, потєрпиш ... Я тебе бачу тут щоп'ятниці ... Бачу твій зад, твої цицьки ...

Я замукав, і став ще сильніше вириватися, але він міцніше затиснув мені рота і почав м'яти груди ... О, мене це стало хвилювати ... Він почав розстібати ремінь. Коли я зняв штани, то розгорнув мене до себе обличчям. Так, це був той "грубий красавчик". Мене охопив страшний переляк! Він шепотів мені щось невиразне в вухо, і я відчував, як його пальці стиснули мою мошонку:

  • Лалечко, та в тебе стояк! Тебе це подобається? Так? Подобається?!

Він грубо орудував своїми пальцями в моїй промежини. Мені було дуже боляче.

Тут він різко мене відпустив.

-На коліна! - наказав він. Я не ворушився.

-На коліна, курво !!! - прокричав мені у вухо

Я встав перед ним. Він схопив мене за волосся і почав грубо їбати в рот. Я задихався і в паніці прикусила його член. Неболяче, але він закричав на мене:

  • Ах ти сука !!! - вдарив мене по обличчю. Від такого сильного удару, я впав на підлогу. Він взяв ремінь і вдарив мене по сідницях. Не занадто сильно, але мені стало дуже боляче. Я верескнув.

-Мовчи сука! Інакше я тебе так виїбу, що мати рідна не впізнає !!! - і він ще раз вдарив мене ременем. На цей раз сильніше.

15:52
[ОП]  

Я не знав скільки пройшло часу, але мріяв, щоб цей жах скоріше закінчиться. Я тихо прошепотів:

-Будь ласка, відпусти мене ...

Він підійшов до мене. Я відсахнувся.

  • Ну що ти, дитинко, я ще не пограв з тобою. Я ще не насолодився твоїми губками, твоєю жопою, - знущально шепотів він, - до речі, потряси своїми близнючками, порадуй мене, - і він боляче вщипнув за сідницю. Я сіпнувся.
  • Давай, дитинко, тряси! Ні, краще танцюй! Давай! - І він включив музику на мобільному.

Я почав рухатися ...

  • Ні, дитинко, так ніхто не танцює! - Він почав смикати мене за соски. Я боявся закричати.

Тут він грубо натиснув мені на плечі. Я ліг на холодну підлогу. Хоча ні, він був уже гарячим - від моїх сліз.

Він задер мені ноги і різко увійшов в мене. Але не до кінця. Він дивився мені в очі.

  • Ти целка? На вигляд не скажеш ... Ну нічого, ця помилка швидко виправляється.

  • Будь-ласка не треба! - закричав я.

Він прошипів:

-Сучка! Я не давав тобі слово. Я робитиму так, як хочу. Я сказав, що виїбу - значить виїбу. У всі дірки. Хоча твою попку доведеться розтягнути. Я її так порву, що ти більше не ходитимеш у шортиках. Хоча ... Я мабуть тебе ще й випорю, але пізніше.

Я слухав його і у мене сльози самі текли з очей. Я теж дивився йому в очі. Він виказав все, що збирається зі мною зробити. Я дуже боявся прочуханки. Мене в дитинстві брат дуже сильно відшмагав - я більше тижня не міг сидіти. Навіть стояти. Його член все ще був на мені, але в попу він ще не увійшов. Він просто дивився на мене.

Тільки я подумав про попу, як він тут же увійшов в мене. Мене охопила страшний біль - словами не передати !!! Я кричав, а він рухався в мені і стогнав ... Так я позбувся анальної невинності. https://www.unian.net/society/2007081-vo-dvor-verhovnoy-radyi-styanuli-voennuyu-bronetehniku.html

16:08
Мимохохол 

Проиграл с кривого гуглоперевода

16:18
[ОП]  

<Все чотко, кобету маю сі моцну, ходили сі на ґандель купили файні мешти на обцасах, потім ходили то з вуйком сі бавити нажерли масних пампухів, що вантух ся спух і мали потосі цьомакати гару. До хати прибаламкався в сподніх реформах. А на ранок каліпітра так тріскала ,а мою гадру сі по васерицю не допросесі>

16:59
 

вздрочнул гарненько про всяк випадок