Вы не можете оставлять посты и комментарии еще 30 минут

15:50
Гей-гетто: ПОЧАЛОСЯ!!! 

Я сам досить гарний: ріст 170, стрункий блондин, маленька пружна попка, довгі стрункі ноги, талія тонка ... взагалі на мене завжди звертали увагу дівчата ...

Але зараз не про це. Я розповім як я втратив анальну невинність.

Я щоп'ятниці ходжу танцювати в клуб. І там на мене весь час дивиться один хлопець. На вигляд він грубий і агресивний, і здається бандит.

Так ось. Приходжу я в черговий раз в цей клуб (більше ніколи туди не піду!), Випив трохи пива, танцюю. І потрібно мені було "піти відлити". Заходжу я в туалет. Відчуваю за мною хтось йде. Тут мене цей хтось різко хапає за талію і затискає рот. Я почав вириватися, але повалив мене на підлогу і став зривати з мене одяг. Я відчував його член через брюки. Він лежав на мені і шепотів мені у вухо:

  • Нічого, дитинко, потєрпиш ... Я тебе бачу тут щоп'ятниці ... Бачу твій зад, твої цицьки ...

Я замукав, і став ще сильніше вириватися, але він міцніше затиснув мені рота і почав м'яти груди ... О, мене це стало хвилювати ... Він почав розстібати ремінь. Коли я зняв штани, то розгорнув мене до себе обличчям. Так, це був той "грубий красавчик". Мене охопив страшний переляк! Він шепотів мені щось невиразне в вухо, і я відчував, як його пальці стиснули мою мошонку:

  • Лалечко, та в тебе стояк! Тебе це подобається? Так? Подобається?!

Він грубо орудував своїми пальцями в моїй промежини. Мені було дуже боляче.

Тут він різко мене відпустив.

-На коліна! - наказав він. Я не ворушився.

-На коліна, курво !!! - прокричав мені у вухо

Я встав перед ним. Він схопив мене за волосся і почав грубо їбати в рот. Я задихався і в паніці прикусила його член. Неболяче, але він закричав на мене:

  • Ах ти сука !!! - вдарив мене по обличчю. Від такого сильного удару, я впав на підлогу. Він взяв ремінь і вдарив мене по сідницях. Не занадто сильно, але мені стало дуже боляче. Я верескнув.

-Мовчи сука! Інакше я тебе так виїбу, що мати рідна не впізнає !!! - і він ще раз вдарив мене ременем. На цей раз сильніше.